Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Két barátom együtt van, egy meleg pár. Kb egy hete az egyik srác megkért, hogy segítsek neki megszervezni az eljegyzést, természetesen boldogan igent mondtam, persze hogy segítek. Csak azzal nem számoltam, hogy a párja (aki történetesen a legjobb barátom) ma betalált engem ugyanezzel a kéréssel. Mégis mit mondjak, mit csináljak? Mivel legjobb barátok vagyunk és mindig mindenben segítek neki, nem tudom mennyire sejtené mizu ha azt mondom bocs nem... meg mit mondjak miért nem? Az igazat nem mondhatom mert lelövöm a meglepit.

2019. ápr. 12. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én heteroként jártam így. Nézd az előnyét. Mondj mindkettőnek igent, és hallgass a másikról. Egy kézben fut össze a szervezés, ez az előnye. A végén meg tisztázzátok, hogy senkinek nem akartál nemet mondani. Hidd el, lehet win-win a szitu egy jó röhögéssel:-)


F, 38

2019. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondj igent és intézd egy időre egy helyre mindkettőt :D
2019. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. Amúgy ez mekkora dolog már, hogy mindkettő egyszerre gondolt erre! Iszonyat ritka, nemtől, kortól függetlenül!


Én életemben másodjára hallok-látok ilyet!

2019. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kéne 4 gyűrűt venni! :D
2019. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Enis pont erre gondoltam. Plane ha jo draga gyuruket vesznek, utana fizethetem...😂
2019. ápr. 12. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmondanám az egyiküknek, hogy ugyan ezt tervezi a másik. Azért ha komolyan elkezdenek szervezkedni, nem kis összegekről van szó... Szerintem, amelyiküket beavatod, beszéld meg vele, hogy csináljon úgy, mint aki semmiről sem tud, aztán utólag nevettek egy jót.
2019. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrűvel én azt csinálnám, hogy az egyikkel kiválasztatnám azokat amik tetszenek neki és azokat mutatnám meg a másiknak, hogy "-Szerintem ez tetszene a párodnak, mit gondolsz?" Ha jól intézed kiválasztják maguk amelyik mindkettőnek tetszik :D

De lesz vele meló az biztos, ha bevállalod :)

2019. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!