Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexbarát van olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexbarát van olyan hogy gyakorta összejártok, szexeltek de mégsem vagytok egy pár?

Figyelt kérdés
Mert tartós kapcsolat esélytelen, de ilyen szexbarátság?
2019. ápr. 15. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen, igen :) Bi mind a kettőnk, nem tudnánk kapcsolatot létesíteni férfiakkal, csak a testiség vonz.
2019. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak olyan szexbarátom van akinek fizetek azért, hogy lefeküdjön velem. :)))))
2019. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
igen egyikünk se akar összeköltözést de ha ahhoz van kedvünk együtt alszunk
2019. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, csak szexelni járunk össze a pasival heti 2-3 szor, néha egy buli vagy koncert vagy strand. Teljesen kötetlen kapcsolat.
2019. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van.

De tartós kapcsolat is van, csak a megfelelő partnert kell hozzá megtalálni.

2019. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Van.

Sajnos nagyon nehéz komolyra találni bárkit is, addig meg fontos a szex (Kihez legyek addig hűséges?)

Meg ez még mindig jobb, mint fűvel fával kefélni.

2019. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Van igen, 2 ilyen srac is, akivel osszejarok
2019. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem itt jött össze az első srác. És ő ilyen. Bár szerinte nekem többet jelent pedig nem. Csak barátként gondolok rá és szexi szexhaverként. Idővel majd akarok még egy srácot, mert izgat milyen lenne mással is, de kielégítő vele.:)
2019. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van igen , szerintem a legjobb
2019. ápr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szingli voltam, akkor nekem is volt mindig 2-3 srác, akivel rendszeresen összejártam. Nem tudtak egymásról, gondolom, de ugye tudjuk, hogy minden pénisz összeér, nincsenek nagy titkok meleg közösségen belül.

A passzív barátaim is amúgy tartottak ilyen "háremet", volt egy barátom, akinek egyidőben 8 aktív csapatta :D nem tudom, hogy tudta összeszervezni.


24

2019. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!