Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatban is van aktív,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban is van aktív, passzív "szerep"?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy nincs olyan a melegeknel,hogy nő meg férfi és alap vetően én is így gondolom viszont én amikor párkapcsolatra gondolok nem tudom elkepzelni hogy hozzam bujon,vagy akár én kezdeményezzek egy pasinál(hanem fordítva...kvázi én vagyok a (nagyon sok idezojelben)"""""no""""").Viszont en eddig ugy lattam hogy ezt csak szexnel hasznaljak a passziv,aktiv jelzot.Most akkor hogy is van ez,masnal is igy van vagy megosztva bujik egyik a masikhoz majd forditva.Meg eleg fiatal vagyok es kb. 1eve tudom hogy meleg vagyok szoval nem annyira regota ugy meg nem volt senkim.

(es bocs a vegere elmaradtak az ekezetek).


2019. ápr. 19. 01:03
 1/5 A kérdező kommentje:
(Par helyesirasi hiba)*alapvetoen*ugyhogy
2019. ápr. 19. 01:05
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen, persze, hogy vannak. Ettől függetlenül vannak olyan párok, ahol két aktív van, vagy két passzív. Én ahogy eddig észrevettem, ilyenkor vagy uni lesz mindkettő, vagy hármasoznak, vagy maradnak az orálnál. Jellemző egyébként a célirányos párválasztás, tehát, hogy az aktív passzívot keres, passzívval randizik és felszedi. Én aktív vagyok, és engem a mostani passzív párom szedett fel, mondhatni. Igazából ezz csak azt takarja, hogy ő hívott el randizni és nem én őt :D
2019. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy van, ha az egyik fél férfias, a másikról meg süt, hogy lányból van a személyisége, akkor akaratlanul is szétválnak a szerepek, nem is tudnák másképp. Az ember csak saját magát tudja alakítani, nincs képessége hozzá, hogy férfiként nőt játsszon, vagy fordítva. Inkább olyat nehéz találni, ahol mindkét fél pontosan ugyanannyira férfias/lányos mentalitású. Ha már van egy kis különbség, akkor máris jönnek a szerepek.
2019. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az, hogy ki kezdeményez az ágyban független attól, hogy ki az aktív és a passzív fél.

A heteroknál sem mindig a nő kezdeményez, és nem mindig a nő a bújós fajta.

2019. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem láttál pasit odabújni a csajához? A heteróknál is van ilyen. Az ember akit szeret azzal keresi a közelséget. Ez nem aktív/passzív kérdése. Nem igaz, hogy ennyire csak sztereotipiákba tudtok gondolkodni. Miért kell skatujázni?

Két pasi szereti egymást. Ez a lényeg. Most tényleg fontos, hogy ki főz meg ki bújik? Főz aki tud és ideje van és bújik aki erre vágyik és kész. Aztán tök mindegy, hogy a szexben ki az aktív és ki a passzív. Vannak teljesen férfias passzívok és búlyós aktívok is de adott esetben egy szar nap után az embernek ne kelljen már szerepekkel bohóckodnia amikor csak arra vágyik, hogy a párja mellette legyen. Odamész és megöleled aztán ennyi.

2019. ápr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!