Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti szerettek fiatalokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek fiatalokat felavatni illetve elvenni a szüzességüket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 23:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Én szexelni szeretek nem okítani, nincs ehhez türelmem és nem élveztem soha egy kicsit sem.
2019. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Igen,izgalmas tud lenni,szeretek kényeztetni! 37 F
2019. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%

Én nagyon élvezném, ha egy teljesen érintetlen, tapasztalatlan srácot tanítgathatnék!, nekem volna hozzá türelmem, és ez a türelem hatalmas élvezetet hozna, nem csak neki, de nekem is...


Szóval, ha van ilyen 16 körüli, Budapesten, én vállalom!

2019. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Én is szívesen vállalnám. Megtisztelő lenne.
2019. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%
Hat engem tanithatna vki szopni
2019. ápr. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%

Három fiatal srác volt, akinek első voltam. 19, 10 és 19 évesek voltak.

Turelmesen és érzékien közelítettem hozzájuk, mindegyik élvezte és több alkalommal is találkoztam veluk. De 18 alattival sosem mennék bele.

De ez kétszereplős dolog, mert nehéz megbízható,ápolt és tényleg tenni is akaró fiatallal megismerkedni.

Bár, mind a hármat a véletlen hozta..

49 F

2019. ápr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
En 27 evesen egy 35 eves, hazas palit dugtam meg, es en voltam az elso srac akivel kiprobalta. Azota is szereti a faszt :D
2019. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Én még fiatalabban csináltam nem egyszer. Nagyon jó volt, és nagyon megtisztelő. Mit ne mondjak, sok tanitgatnivaló volt velük, de mind nagyon ügyesen belejött, megmutattam nekik a jó fogásokat, pózokat, hogy hogyan kell csókolni, satöbbi. Nagyon kis cukik és szorgalmasak, így álalánosságban. Vannak persze különbségek is, van ki nagyon könynen tágult, volt olyan aki meg kevésbbé, volt olyan, aki nem is akart dugni, csak fiúval is akart kalandozni.

Viszont már nem csinálok ilyet. Akikkel voltam azok 15-19 éves kor között voltak.


24 af

2019. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Igen, több fiatal, szűz vagy fiúval szűz pasinak voltam már az első. Izgalmas volt, hogy én szopom őket először illetve engem dugnak először.
2019. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%
Hát az enyémet elvehetnék már nagyon várok rá csak ah a baj hogy sokaknak túl fiatal vagyok
2019. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!