Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek nagy része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek nagy része miért csak alkalmit keres?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot nagyon nem akar senki..
2019. máj. 7. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Na erre én is nagyon kíváncsi lennék. Nagyon elszomorító, hogy mennyien csak arra mennek, hogy legyen egy jó kalandjuk....
2019. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Mert a fiúk így működnek. Lőni, minnél többször minnel több helyre.

De vannak kivételek. Ők a lelkisek, azaz a lányként gondkozók. Ők vannak kevesebben.

2019. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az az egyik oka hogy ha lenne állandó partner akkor fel kéne vállalni. Sokaknak kényelmesebb csak szexre találkozni.
2019. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Mint a legtöbben, én is benne vagyok az alkalmi kapcsolatban, ha éppen az adódik!, de tény, hogy jobb lenne egy tartós kapcsolat...

Az én jelen helyzetemben, leginkább egy tartós, ámbár TITKOS kapcsolat jöhet csak szóba!, munkám folytán, rengeteg emberrel állok kapcsolatban, így ebből adódóan a jelenlegi pozícióm nem engedi meg azt, hogy felvállaljam azt, hogy a saját nememhez is vonzódom...


De ennek ellenére megvan bennem az igény az ilyen jellegű kapcsolatra, melynek kialakításán dolgozom is, csak éppen nem jön létre!, sajnos...


Bár folyamatosan keresem a minden tekintetben megfelelő partnert, de sajnos nem találom...

Pedig nincsenek nagy elvárásaim!, mindössze annyi, hogy legyen budapesti, 16 körüli, kedves, odaadó, és ne legyen neki gond az, hogy jó pár évvel idősebb vagyok nála...

2019. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Elég összetett ez a probléma,sajnos ez nemcsak ránk jellemző, e valószínű a heterókra is.

Felgyorsult a világ, az élet, nincs idő semmire, mindent azonnal ki akarnak élvezni,mert ki tudja utána lesz-e még mód és idő. És persze állandóan ott kell lenni a közösségi portálokon, mert ha nem vagy ott, akkor nem is élsz. Telefon-nyomkodás mellett nem nagyon van mód érzelmekre, meg kell nézni, hogy láthatólag párok egymás mellett mobiloznak, egymáshoz nem is szólnak.Ez nem kapcsolat, csak fizikai egymás mellett élés.


Hűség, mint olyan, ciki dolog, lúzerség ma már.És egyre lejjebb tolódik a keresett kor, itt is van, aki 16 éveset keres, persze titokban, nehogy az image megséruljön, mert a fizetés és a pozíció, a beosztás a fontos és a társadalom szemében erkölcsösnek kell lenni, elég ha a 16 éves a négy fal között odaadó és kedves. Na az ilyen embert a Nagykörúton verném végig korbáccsal, mert lelkileg egy nulla, vagy annál is rosszabb.


És itt a magyarázat a miértre....ilyenek a melegek többsége, titokban, de friss husit, aki odaadó....nem csoda, ha úgy beszélnek rólunk, ahogy. És aki pedig szeretne, azt kinevetik, kihasználják. Aki vállalja a párját,annak lehajtott fejjel kell közlekedni?


Három komoly kapcsolatom volt, mind felvállaltam,pedig én is olyan helyen dolgoztam,ahol kényes volt.De ha telefonáltam vele, mindig szívemnek szólítottam, ha vásároltunk, vagy utaztunk, becéztem és megsimogattam mindenki előtt,ha találkoztunk , bárhol,megöleltuk egymást.És soha ebből gondom nem volt. Igaz, én nem tinikkel kezdtem,soha nem is tettem volna ilyet.

Korban volt köztunk kulönbség,de sem kinézetre, sem mentalitásra ez nem okozott gondot.


Sajnos, mindhárom kapcsolatom azonosokból ért véget," új impulzusokra" vágytak, persze, mindegyik befuccsolt és mind a három vissza akart kéredzkedni.

De elvem, nincs senkinek vissza, én sem kérném vissza magam sehová.

2019. máj. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert kan a kannal nem jo párositás
2019. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a heterók nagyrésze is azt keres, csak mivel ott nem 2 férfi van, hanem a túloldalon egy nő, így lefutnak ilyen színház jellegű köröket. Ismerkedés, esetleg randi, mozi, étterem, aztán dugás, és jajj az a szemét nem hívott fel többé jellegű storyk.
2019. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos szinte minden afelé tereli az embert, hogy ne kezdjen hosszú távú kapcsolatba. Illetve sokkal "kényelmesebb" az egy-északázás.

Miért?

- nem probléma a távolság. Kapcsolat esetében az. Kevesen vagyunk és szét vagyunk szórva az országban. A Budapestieknek valamivel könnyebb, de ha találsz valakit aki igazán alkalmas volna társnak akkor szembe kell néznetek azzal, hogy egyikőtöknek be kell vállalni a költözést és fel kell adnia az addigi életét.

- nem kell felvállalni. Egy-északázásnál nem lát senki semmit. Megtörténik az aktus és akár még az éjszakát sem kell együtt tölteni a másikkal. Nem látnak mindig együtt a másikkal és lehet színlelni tovább. Ez kapcsolatnál nem működik. Egy ideig hihető a lakótárs/albérlő/barát történet, de egy idő után megindul a szóbeszéd.

- Nem számít a másik személyisége. Kapcsolat esetén együtt élsz a másikkal. Szükséges és elengedhetetlen, hogy passzoljon a személyiségetek mert csak így működhet hosszú távon és még akkor is sok a buktató. Az ilyen társat meg is kell találni és meg is kell tartani. Ez iszonyat nagy meló mindkét fél részéről. Az alkalmi esetében elég a fizikai vonzalom és a közös "érdeklődés", na meg két üzenet vagy egy sms.

- Sokaknak kényelmes is ez az életmód. Élvezik a változatosságot, a szabadságot. Azt, hogy nem kell alkalmazkodni senkihez és soha nem lesz egy együttlét sem ugyan olyan mint a korábbiak.


Személy szerint engem a kapcsolat vonzz jobban. Túlságosan zárkózott személyiség vagyok ahhoz, hogy képes legyek random "idegenekkel" ágyba bújni. De azt hiszem, hogy ha nyitottabb lennék akkor én is úgy élnék mint a többség. Legalább addig, amíg meg nem találom azt akivel együtt lehet élni hosszú távon is.

2019. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!