Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magas vagy nagyon magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy nagyon magas srácok (inkább aktívok), nektek milyen srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást, magas (kb. 185 cm feletti) nagydarab aktív srácok nektek milyen fiúk tetszenek általában?


Én is inkább férfias vagyok és viszonylag magas (179 cm), de azt veszem észre a nálam magasabb, aktív srácoknak nem tetszik ha másik is hasonló felépítésű csak ugye kisebb és alacsonyabb...



2019. máj. 17. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
183 vagyok de nekem bejön a nálam magasabb is csak vékony legyen
2019. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Testmagasság nem számít. Helyes legyen.
2019. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én 193 vagyok és igazábol nekem mindegy a magasság


legyen helyes szép arca, legyen kedves, és legyen fius

marmint heteros, nekem a fius fiuk tetszenek, ez van

2019. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha a passzív legalább pár centivel alacsonyabb nálam, és aránylag vékony. Szal ideális esetben 175-180 cm magas. Nagyon bejön(ne) pl.: https://www.youtube.com/watch?v=xxHHlz_dm0k
2019. máj. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!