Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik, hogy nem élvezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy nem élvezi valaki az anált?

Figyelt kérdés
Próbáltam 4x is. Olyannal, aki bejön. Azonban semleges érzés. Néha olyan mintha el kéne mennem WC-re érzés. Ha túl mélyre nyomja akkor meg olyan fura nyomás ami kellemetlen. (Ritkán nyomta úgy mélyre) A lényeg, hogy semmi ÉLVEZTES! Ez normális? Mit tehetnék? Lehet kicsi a farka? De ha mélyre nyomná rossz. Szóval értitek...

2019. máj. 19. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal sincs baj ha nem élvezi.több módja van annak hogy eljuttassuk egymást a csúcsra.én simán bevállalnék ilyen srácot,pasit
2019. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretek (nem is szoktam) szopni
2019. máj. 25. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!