Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kivel ne fordult volna már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel ne fordult volna már elő aki netről találkozott, hogy egészen máshogy nézett ki valaki, mint ami képet mutatott magáról?

Figyelt kérdés
Mik ezzel kapcsolatban a tapasztalataitok?
2019. máj. 26. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen persze. Tapasztalat : becsap, hülyít, csak nyerészkedni akar rajtad, nem komoly célú. 20/f
2019. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

két ilyen is volt.

Az egyik úgy írta le magát, hogy sportos 40-es, élőben meg 49 volt (ami inkább már 50-es) és pocakos. És még a kép is amit küldött volt legalább 10 éves.


Másik képeken tök jól nézett ki, de a való életben filterek és retusálás nélkül már nem volt az igazi.

2019. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj! Küldött képeket, hogy ő sportos 50-es (még korban elmegy, főleg a küldött képek alapján), erre meg odaállít egy fogatlan alkoholista. "Face control" után a többiekre nem voltam kíváncsi, még jó, hogy bebiztosítottam magam egy "kontroll-hívással", aminek ugye a "most nem jó, elfoglalt vagyok" vagy az "azonnal rohanok" lehetőségei voltak. Az utóbbival éltem...
2019. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thillmin ***** válasza:
100%
Hát, képzeljétek, velem megesett a fentiek ellenkezője is! Társkeresőn írt rám egy srác, fotót is küldött magáról. Kb. átlagosan festett azon a képen, talán egy kicsit esetlennek látszott, és olyan béna, erőltetett módon mosolygott. Vonakodtam viszonozni a közeledését, de nem volt sok veszíteni valóm, úgyhogy adtam neki egy esélyt, találkoztunk. Amikor megláttam, alig hittem a szememnek! "Én ezzel a jóképű sráccal fogok randizni?! Te jó ég" Egyszóval élőben sokkal jobban nézett ki. Szebb volt és természetesebb, mint a fotón.
2019. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár ez lenne a gyakoribb eset. :)
2019. máj. 27. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden megeshet ;)
2019. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!