Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok van e esély arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok van e esély arra manapság egy cigiző melegnek arra hogy elfogadják a káros és rossz szokásával és kapcsolatot találjon?

Figyelt kérdés
Olvastam pár kérdést,és az arra adott válaszokbol az derűl ki hogy szinte semmi.mindegyik kommentbe van volt igazság.
2019. máj. 30. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan cigiznek, fogsz találni valakit. Túldramatizálod.
2019. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ezt veheted jó oknak is a leszokásra :)
2019. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Én nem magától a füsttől undorodom, bár attól is fuldoklom, ha előttem cigiznek az utcán, de ha netán sor kerülne egy sráccal csókra, én hányingert tudnék kapni az igénytelen szájszagtól, fogak állapotától stb.

Ha valaki cigizik, OK. De legalább 3x mosson fogat minden nap.

2019. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Én nagyon sokat dohányzom. Tényleg. És tudom, hogy ezen mielőbb változtatnom kell. De soha nem volt a dohányzásom hátrány, ha hosszútávra keresek partnert, pedig szinte 0-24-ben cigiszagom van, sokszor még félórás zuhanyzás után is érezni rajtam.

Szerintem ez azon múlik, hogy milyen energiát sugározok. Belőlem általában komolyság és önbizalom sugárzik. Ahogy az is, hogy teljesen ki vagyok magammal békülve és nincs szükségem kioktatásra. És ezzel, mivel az első pillanattól kezdve világossá teszem, nem tapasztaltam még problémát vagy ellenkezést.

2019. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Szeretek hamutartó szagú pasival smárolni. Ja nem.
2019. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 0224 ***** válasza:
100%

Szintén dohányzok és szerintem van esélyünk párt találni.


28F

2019. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal nagyobb esélyed van mint nekem egy nem dohányzót találni

Esdig aki tetszett az mindegyik dohányzott

2019. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!