Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, Ti szopáskor lenyelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti szopáskor lenyelitek a spermát!?

Figyelt kérdés
Van, aki idegenkedik az ízétől, vagy csak szokatlan neki, vagy nem is szereti. Én imádom ha a torkig nyomom a másiknak elélvezéskor és mind lefolyik a másik torkán.

2019. jún. 1. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen alap :)
2019. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

soxor nyelem

fiatal srácnak mindig, nekik nagyon finom :))

2019. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Mindig 18/F
2019. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindig lenyelem. Az a dolgom.33p
2019. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször lenyelem a haverom spermáját, mert tetszik, hogy sűrű, meleg, jó ízű és lihegve élvez amikor a számba vagy torkomba engedi a fehérjét. :)
2019. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kajak53 ***** válasza:
100%
Mivel én soha nem dohányoztam és alkoholt is nagyon ritkán fogyasztok, ezért a partnerem se lehet dohányos. Az egészséges sperma csodás. Imádom, ha a partnerem lágy, meleg, selymes ondója a számba buggyan! Mohón nyelem, mert szeretem az izét, no meg, mert a partneromé. A magamét is lenyelem, ha masztizom. Néha hanyatt fekve, gyertyába felegyenesedve a számba élvezek. Fontos, hogy ne legyen semmi belsö sérülés a szájban, ha ismeretlen a partner és a számba akar élvezni. Az esetleges fertözés veszélye ilyenkor fennáll. Több partnerem van, akikkel kölcsönösen kiszopjuk egymást és az ondót visszacsókoljuk egymás szájába. Ha a bizalom, a vonzódás kölcsönös, nincs semmi morális gátja, hogy két ember hogyan élvezi egymást. Ami másnak malackodás, vagy gusztustalan, az lehet két embernek élvezet. Ne itélj, hogy ne itéltess! alapvetö, hogy mindkét fél önként, kényszer nélkül, a saját örömére és gyönyörszerzése miatt vegyen részt az aktusban.
2019. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legtöbbször. Kivéve ha a számban tartom, hogy teli szájjal smároljunk utána. ;)
2020. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik az íze/állaga, szeretem még egy kicsit terelgetni a számban, mielőtt lenyelem. Azt is szeretem, ha viszonylag erősen jön, és a szájpadlásomnak csapódik.
2022. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy
2022. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!