Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom eldönteni, hogy meleg vagyok melyik életvitellel járok jobban?

Figyelt kérdés
Még nem voltam férfival, és így megy a szex lányokkal is. Nagyobb arányban melegnek érzem magam. Nem tudom melyik életvitellel járnék jobban. Ha heteró életet élek, a szüleim boldogak lesznek, gyerekem lehet, a társadalom, környezetem elfogad. Ha meleg életet élek kipróbálnám a szexet elképzelhető, hogy nem tudnék utána lánnyal lenni, a párkapcsolat, ismerkedés nehézségei, gyerekem sem lehetne vér szerinti, a családom, környezetem megutálna. Olyan mintha belül meleg lennék, de lenne egy álarcom amivel tökéletesen heterónak tűnök. Idősként vajon melyik életvitelemet bánnám meg, azt hogy melegként heterónak hazudtam magam, vagy azt hogy melegként felvállaltam magam?
2019. jún. 2. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Elj heterokent es neha kalandozz.

Nekem is van bnom neha megis szopok :)

2019. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nyilvánvaló. Az egyik életvitel téged tenne boldoggá a másik pedig mindenki mást kivéve téged. Ha viszont kalandozni szeretnél ahogy az első javasolta akkor csak nyitott kapcsolatban tedd és ne verd át a párod. Az utolsó kérdésre válaszolva pedig szerintem az emberek gyakrabban bánják meg ha végighazudták az egész életüket mintsem mertek a való énjük szerint élni mindenkit leszarva.
2019. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!