Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenyelem a "cuccot" mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenyelem a "cuccot" mekkora az esélye hogy elkaphatok valami betegséget?

Figyelt kérdés

Nagyon fel voltam izgulva, nem tudom miért csináltam és most először fordult elő.

Biztos ami biztos már kértem időpontot szűrésre de csak 1 hónap múlva mehetek. Addig szétvet az ideg.

Régen azt mondta a bőrgyógyász hogy orálisan a legnehezebb elkapni bármit is, ez valamelyest megnyugtat, mert semmi más nem volt...


26 F



2019. jún. 5. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap ide vagy oda ha nagyon félsz menj maszekba ott 1 nap és pár 10ezres, vagy háziorvostól egy beutaló vérvételre szintén 1 nap. Ebből nem mutatható ki minden de ha valamit kimutat is előrébb vagy.
2019. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Inkább megvárom

ott a szifilisz + hiv úgy tudom ingyesen

de mi az amit még kellene?

inkább az időponton spórolok és megnézetek mindent, csajszival is voltam gumi nélkül igaz az fél éve, de ő már régi ismerős.

2019. jún. 5. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

orálisan is elkaphatsz bármit, nem kell lenyelned, elég egy olyan kis száj sérülés, amit nem is látsz. BUMM már aids es is lettél O,o

ne légy már ilyen felelőtlen O,o

2019. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2019. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van egy kis kockázat mint minden szexuális aktusnál, de orálisan minimális a kockázat.


Ha lenyeled a "cuccot" a gyomorsav azonnal megsemmisíti.


A kockázat akkor nagyobb ha komoly szájsérülésed van, mint például a szifiliszes fekély (ezért mondják, hogy a szifilisz a HIV kapuja) vagy nagyon durván mély torkoztál, ami miatt nagyobb sérülések keletkeztek a szájüregben, nagyon durva fogínyvérzés, de kerüld az orált akkor is ha elégetted a nyelved valamivel aktus előtt. Ilyenkor tele van a felület mikrósérülésekkel amelyek utat biztosíthatnak.


Szóval ha valaki elmegy a szádban vagy azonnal le kell nyelni vagy ki kell köpni, a lényeg hogy minél kevesebb ideig legyen a szájban, és utána lehetőség szerint hideg vízzel, de még jobb ha Listerinnel átmosni.

2019. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Minden így történt, gyorsan lenyeltem aztán hazajöttem egyből szájvíz.

Egyébként nem dohányzok, fogorvoshoz is járok rendszeresen, nem volt megégetve a nyelvem sem.


Egyedüli félelmem az hogy transzi volt.


Mondjuk semmit olyat nem látok rajtam amit nem kellene, volt hogy 16 éves csajjal szexeltem gumi nélkül és másnap már tiszta gomba voltam.

2019. jún. 6. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lenne rossz, ha megválogatnád a partnereid, és inkább az igényesebb fajtával lennél.
2019. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most először volt ilyen, ez nekem ilyen bakancslistás cél volt, olyan hogy ha meghalsz mit bánnál meg amit nem próbáltál ki...
2019. jún. 6. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bakancslistás célod volt hogy ilyet tegyél aztán stresszelj egy hónapig egy vizsgálatra várva? Fura.
2019. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!