Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt sikeres próbálkozásotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt sikeres próbálkozásotok idegen srácnál Facebookon?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy srác Facebookon, semmi utalást nem találok arra, hogy meleg vagy bi lenne (megjegyzem, az én profilomon sincs). Soha életemben nem próbálkoztam még be senkinél Facebookon, sokáig hittem, hogy az nem is arra való, viszont egyre többször gondolom, hogy nem szabadna kihagyni a lehetőséget, hogy megismerjem álmaim pasijait.

Mellesleg egy csoporton keresztül találtam rá, szóval még közös érdeklődésünk is van, legalábbis egy biztos.


2019. jún. 8. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rám írt egy srác facen. Mai napig jó barátok vagyunk.

Szóval érdemes megpróbálni.

Te még egész szerencsés helyzetbe vagy. Mert mondod egy csoportba találtad meg. Akkor már lehet van közös témátok.


Én megpróbálnám a helyedbe, add meg magadnak az esélyt.

Mert aztán báni fogod.

2019. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt még. Fél éve találkoztam személyesen egy sráccal, egy közös ismerős mutatott be neki egy közös hobbihoz kapcsolódó eseményen. Első pillantásra megtetszett és tudtam, hogy nem hetero. 1 hétig bírtam és megírtam neki, hogy mennyire tetszik, meg hogy mennyire megfogott az első pillanatban. És hogy ugyan nem tudom, hogy meleg-e, de akkor is el akartam mondani neki, hogy milyen helyes. Megköszönte a levelet meg a dicséretet amit róla írtam, de közölte, hogy nem az. 1 hónapra rá megtudtam, hogy biszex. Ebből is látszik, hogy még akkor sem biztos a siker, ha esetleg a másik az, mert akkor sem biztos, hogy bejövünk neki.
2019. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Kuldd el privibe a sracot lecsekkolom neked
2019. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akirol nem sejtheto legalabb, hogy meleg, arra felesleges rairni. Megis mi eselye van, hogy epp meleg es pont bejossz neki? Eleg keves.
2019. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!