Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Slave srácok ti hogy dolgozzát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slave srácok ti hogy dolgozzátok az ilyesmit fel? Vagy ez csak nekem nem nehéz?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy sráccal. Megbeszéltük miket szeretek és mit nem. Elmondta mi lesz a szó amit ha kimondok leáll. Mikor megérkeztem egyből bezárta az ajtót. Bent nem csak ő várt, hanem még 2 pasi. Megnyugtatott nem kell izguljak mindjárt mennek. Menjek zuhanyozni. Ezután mikor kijöttem a pasik sehol. Majd megkötözött és elkezdetük. Ekkor kb 20 perc után csengettek és a 2 pasi visszajött. Az egyik kb 20 a másik 40 körül. Kérdezte hogy tetszik-e a játék. Mondtam igen. Ekkor kijelentette hogy akkor sz-pjam le a barátait. Mondtam, hogy nem szeretném. Mondta, hogy addig nem enged el. Azt a szót mégse mondtam ki hanem megtettem. Egyszerre dühít és izgat, hogy megtettem. Még folytathatnám a storyt de nem az a lényeg. Az hogy miért nem mondtam ki a szót? Ha kimondom leáll és ezt tudom hogy betartotta volna. Azóta vele is beszéltem erről. Azt mondja, hogy ha nem tetszik vmi máskor ne csak nemet mondjak hisz az lehet a játék része hanem a szót is.

A kérdés, hogy ti akik játszotok ilyet hogy dolgozzátok fel, hogy eszközként bántak és kezeltek és élveztétek? Miként teszitek rendbe a lelketeket? Vagy szóval értitek... Én egyszerre tartom izginek ami történt és egyszere érzem tőle rosszul magam.



2019. jún. 23. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy kitalalt sztori :)

Ahogx a többi is amiket kiirsz :)

Izgalmas, erre izgulsz :)

Fantaziadat ird meg könyvben :)


Hetero nő.

2019. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Többi? Bocsi de nem igazán tudom mire gondolsz. Ha neked valami hihetetlen akkor az nem is igaz? Játszottál valaha ilyet? Mielőtt vádaskodsz tedd meg kérlek, hogy átgondolod. Hidd el, hogy nem csak az létezik, amit te magad is ismersz és látsz. Csernobilba se hitte el senki, hogy felrobbant a reaktor magja, mégis megtörtént.


Azt meg tényleg nem értem, hogy mi értelme lenne kitalálni valamit? Mi hasznom lenne belőle? Ha még azt kérném, hogy jaj mesélje el mindenki neki mi volt érteném. Akkor moondanám hogy erre veri a másik. Én azt akarom megtudni mások hogy teszik rendbe lelkileg magukat egy-egy alkalom után. Remélem elolvasod és értelmesen és érdemben reagálsz a vádaskodás után.

2019. jún. 23. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Igen elolvastam :)

Nem megsértes volt a cél, csupan leirtam a véleményemet !

Ha ez izgat, mit kell ezen feldolgozni ? :)

Elvezd.!

Sub vagy :) ez vonz izgat, megéled, élvezd :)

Szex közben nem gondolkozni kell, minél mocskosabb annal jobb ;) eleg ha a vagyaink ösztönünk hajt,gátlastalanul.

Mindenkinek mas fér bele , mást akar átélni, mig eletet nem veszelyeztetsz vele semmi gond !

2019. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mégis azt írtad, hogy kitalálom... Ezen bosszantottam fel magamat. Köszönöm, hogy válaszoltál és értelmesen. Azonban talán így már te is máshogy látsz :)
2019. jún. 23. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
egyetertek az elozo kommentelovel. meg nem dontottem el, hogy tetszenek -e ezek a kitalalt sztorik, de az biztos, hogy felismerheto, hogy ugyan attol van
2019. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Csak húznak :D Nem látod? Az értékelése pl az utolsónak tök kevés. Trollkodik. :D


Én mikor voltam egy sráccal utána mi bújtunk, ölelkeztünk. Ez tett rendbe. Amit írtál para amúgy. Ha velem esik meg azonnal kiszállok. Kivéve ha bejönnek a pasik. Azonban ez érdekes, hogy te nem menekültél ki. Persze benned van a kamu faktor esélye, de ez minden kérdésre igaz itt. :D


Szóval ez a bújás, ölelés, szeretgetés rész sokat segíthet. Nekem az első partneremmel így volt. Azóta mindnekivel kérem.


ÉS VÉDEKEZZ MINDIG! Ez az én tanácsom. Sok felelőtlen ember van sajnos!

2019. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1) Szerintem ott volt a gond, hogy túl hirtelen ugrottatok bele ebbe az egészbe. Először érdemes átbeszélni egymás vágyait, és jobban megismerni, hogy hol vannak a határaink, megállapodni valamiben.

2)Ugyanez vonatkozik a biztonsági szóra is, és, hogy mit is jelent pontosan. Pl. hogy teljesen leállítja-e a játékot, vagy csak egy jelzés, hogy más irányba menjen a játék. Van ahol erre két különböző biztonsági szót használnak, pl. piros és sárga.

3) Végül egy ilyen játék után nem maradhat ki az aftercare. Ennek olvass utána. Itt a domináns fél megnyugtatja a másikat. Átbeszélitek a dolgot, hogy kinek mit jelentett ez az egész, és hogy mi megy át bennetek. Ha ez nincs meg, akkor könnyen lelki sérülés lehet belőle.

2019. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feldolgozni, élvezni kell. Én is élvezném! :)
2019. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!