Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » IDŐSEBB melegek! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IDŐSEBB melegek! Milyen tanácsokat adnátok a mai fiatalabbaknak?

Figyelt kérdés
Tehát ti mit tettetek volna másként? Vagy mondjuk úgy a fiatal önmagatoknak mit mondtatok volna? Azért kérdezem hátha tanulhatok valamit belőle. Előre is köszönöm.
2019. jún. 23. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok kérlek!
2019. jún. 23. 10:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Éld az életed ahogy neked jól esik. 61/f
2019. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Válogatós voltam. Sok fiut visszautasítottam, akik szerettek volna. Ma már nem hagynék ki egy alkalmat se, mert egy bizonyos életkor felett, engem utasít el mindenki. 55F.
2019. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Éljétek ki minden vágyatokat ,de ésszel.és ne nézzétek le az idősebb korosztályt,mert néha többet kaphattok tőlük mint az egynémely fiataltól.43/aktív
2019. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 éves vagyok, de véleményem szerint idősebb korában mindenkinek más lesz a tapasztalata.

Az elején mikor elfogadtam magam, nagyon félénk voltam kezdeményezni, viszont most már ha valakit látok az utcán, hogy stíröl és nekem is bejön, már merek kezdeményezni beszélgetést, ha ő bátortalan. Max nem lesz belőle semmi, de nem örlőm magam, hogy mi lett volna...

2019. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Kár, hogy nem választottam a hetero utat 16 évesen.
2019. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom az elvesztegetett éveket!

Igyekeztem megfelelni a társadalmi elvárásoknak, és nem vállaltam fel azt, hogy a fiúk is érdekelnek, s így sok olyan dologról maradtam le, amiket ugyan igyekszem pótolni, de azok valójában pótolhatatlanok...


40/F/Bi/Bpi

2019. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én is úgy vagyok ezzel... De abban az időben nem nagyon lett volna lehetőségem! Most meg már elég idős vagyok, de hátna... :-) Itt-ott néha összejön...
2019. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!