Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk: ha lehetőségetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk: ha lehetőségetek lenne rá választanátok azt, hogy heteróként folytassátok tovább az életeteket?

Figyelt kérdés
Ha valaki feltenné nektek azt a kérdést, hogy szeretnél-e holnaptól heteró lenni mit mondanátok neki? Igen vagy nem? Indokoljátok is kérlek. Csak értelmes válaszok érdekelnek. Köszönöm szépen :-)

2019. jún. 25. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

nem

hiába kicsit céltalan az életem és néznek le a heterók, jobb zubinak lenni. Sokkal jobb, mint egy heteró élet, izgalmasabb, mozgalmasabb, több érzelem van benne. Nagyon szeretek meleg lenni.


24 f

2019. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bár néha úgy érzem soha nem lelem meg életem párját, még sem akarnék már megváltozni. Egyszerűen így szoktam már meg magam rég óta, nem akarok már másmilyen lenni. El sem tudom képzelni.
2019. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Boldog vagyok, megvan mindenem
2019. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam vegyes. Nem, mert nehéz. Nehéz párt találni magam mellé, aki nem a farkam miatt szeret hanem azért mert aki vagyok. Nehéz, mert az atrocitásokból néha elege van az embernek. Nehéz, mert hazudni kell néhány helyzetbe.

De igen, mert ez vagyok én. Igen, mert a barátaim megbíznak bennem és megbízok bennük.

2019. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék hetero.

Legszívesebben aszex lennék. De ha ez nem megy, akkor maradok meleg. Mindkettő ugyanolyan reménytelen.

2019. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja rólam senki, hogy meleg vagyok. Teljesen egyedül érzem magam, meg elég reménytelennek is látom a "szerelmi jövőmet". Plusz az sem sokat segít hogy mindenki arra kíváncsi, hogy mikor lesz már barátnőm, most miért nincs, blablabla... De ezek ellenére sem szeretnék hetero lenni. Sokat épített a személyiségemen az, hogy meleg vagyok (hiába, hogy titokban), és ezt semmiképp nem szeretném megváltoztatni.
2019. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero lány lennék inkább. Több esélyem lenne az életben a szerelemre, boldogságra szerintem. Eleve könyebb heteroként élni, főleg Magyaroszágon. A személyiségem pedig inkább lányos, passzív vagyok, szóval ja... Nyilván a belső értékeim és alap személyiségem nem változna, ugyanaz lennék mint most csak a testem lenne más, és szerintem úgy kényelmesebben tudnék élni. Persze nem lenne könnyű hirtelen puncival, cicivel, hosszú hajjal, stb, ezekhez idő kéne mire megtanulom hogyan kell lánynak lenni :D
2019. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Soha. Azok a félelmek és gátlások tesznek azzá, aki vagyok, amiket most élek meg. És azok is, amiket megéltem, és legyőztem vagy nem győztem le. Ahogy azok az örömök is ugyanúgy hozzám tartoznak, amiket érzek.


Nem tudom, én imádom, mikor megmozdulni is alig merek a félelemtől, mert tudom, hogy akkor teszek valamit magamért. És hogy majd a halálos ágyamon nem az fog a fejemben járni, hogy mindig elmenekültem az elől, amitől féltem, hanem hogy egy bátor ember voltam.


És ehhez az egész cumóhoz vastagon hozzátartozik, hogy meleg vagyok. Mert rettegek, mikor coming outolok, mert eddig mindenki jól fogadta. És érzem, hogy a szerencsém nagyon forgandó, és nem sok szép coming outom van hátra, de akkor is csinálom, mert szeretném nyíltan megélni a szerelmemet. És ehhez hozzátartoznak a nehéz helyzetek, mert valamit valamiért.


De nekem ezt dobta a gép, és valami csodálatos érzés, mikor ebből is ki tudok hozni valami szépet.


Nem lennék hetero. Még ha fizetnének se. :D

2019. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Túl sokat szenvedtem azért, hogy amikor a tükörbe nézek szégyenérzet nélkül ki tudjam mondani, hogy meleg vagyok. A személyiségem része. Azért vagyok az aki vagyok mert meleg vagyok. Nem jobb sem rosszabb ez mint heterónak lenni de amikor önmagamba nézek egy meleg férfit látok. Minden gyengeségemmel és hibámmal együtt. És ezt már nem veheti el tőlem senki.
2019. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lazán! Végülis "csak" húsz évet éltem le eddig melegként, kicsit sem lenne megterhelő, ha hirtelen el kéne dobnom ezt a húsz évet. Boldog vagyok melegként, és nem akarok ezen változtatni. Ha nem lennék meleg, teljesen más ember lennék, még akkor is, ha ez csak egy aprócska szelet belőlem.
2019. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!