Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeged vagy Budapest elfogadóbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeged vagy Budapest elfogadóbb?

Figyelt kérdés

Hol van több esélye az embernek nyíltan felvállalni, hogy meleg?

Főleg az egyetemi légkörre gondolok.


2019. júl. 5. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem egy olyan dolog, amit reklámozni kell, de alapvetően az egyetemisták már nem a szocializmusban nevelt, primitív, ősrégi, 1900-as években megragadt felfogású emberek, mint a mai 40+ -os korosztály jelentős része, így senki nem fog azon kattogni, hogy te meleg vagy-e, vagy sem.
2019. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt vidéken a fiatalok zöme borzasztó intoleráns, homofób (még az értelmiségiek is), ezért érdeklődtem, hogy Szegeddel mi a helyzet.
2019. júl. 5. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Mert ostobák.


Szerintem BP-n teljesen toleránsak, legalábbis nem foglalkoznak vele.

2019. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%
BP sokkal, sokkal elfogadóbb egyetemi légkörben. Nekem az egyetemi őrsvezetőm (ELTE-BTK) is meleg volt, gyakran lehetett látni a párjával az egyetemen, senkinek nem volt vele problémája.
2019. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

budapest elfogadóbb általában, de szegeden nem jéártam még, szal ez nem jelent semmit,c de az egyetemi életet tekintve sztem mind a 2 hely ugyanolyan

de attól még nem kell hirdetni h meleg vagy

2019. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Van különbség titkolózva élni és hirdetni a homoszexualitásod. Miért hirdetné bárki, hogy egy általánosságban kitaszított csoportba tartozik?

2019. júl. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!