Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ti szoktatok hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok hármasban vagy többesben hancúrozni? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szoktunk altalaban 4en nyomjok egyszerre de van amikor 6an
2019. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Régi álmom de nehéz leszervezni
2019. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem olyan nehéz azt összehozni. Nálunk rendszeres, heti több alkalommal is. 3-an mindig vagyunk, de 4-en is szoktunk, 5-en ritkábban. Nem csak szexelni szoktunk.
2019. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Már úgy értem, hogy nem mindig dugunk, de az örömszerzés nem marad el.
2019. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Imádom a csoportos szextettet!
2019. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Ti benne lennétek egy ilyen hármasban?

Én 31! Barátom 66 éves...


Én 7 év kondi után még most is sportosnak mondanám magam így 2 év nem edzés után. Uni és átlagos 16cm a... A barátom ősz haj és bajusz kicsi szakállal. Egy pici pocak van, de nem megszokott aktív életet él. Na és a szerszám. Piszkos kemény és kb. 16,5-17cm.


Sokat beszélt a hármas gondolatairól, vágyairól... Megbízunk egymásban! Így szivesen fogadnánk egy harmadik személyt egyszeri légyottra. Mi pesten élünk. Mivel engem az idősek vonzanak! Ő meg a fiatalokat szereti, így 1-1 hármast beengedünk a kapcsolatunkba.


Kamusok ne írjanak!

2020. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!