Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a The...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a The Forsters c. meleg sorozatról?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nekem teljesen a szívemhez nőtt. Éjjel nappal azt nézem. Sajnos mindig sírok, amikor Jude és Connor szakítanak. Nem bírom érzelem kimutatás nélkül végignézni.

2019. júl. 7. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam a sorozatot, nagyon megfogott. Nagyon sajnálom, hogy véget ért...
2019. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es. Melyik a jobb páros, Jonnor/Joah és miért?


Személy szerint nekem a Jonnor azért tetszett jobban, mert a kettejük kapcsolata az a tipikusan tündérmesébe illő. Igaz amikor a Jude a Noah-val volt együtt akkor is idilli volt a kapcsolatuk. De nekem a Connor személyisége sokkalta jobban megfogott. Sosem bírom értelem kimutatás nélkül végignézni amikor szakítanak.

2019. júl. 9. 07:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Connor volt a szimpatikusabb. Noah karaktere nem fogott meg annyira, aranyos volt meg helyes ő is, de Connor körökkel verte mindkettőben és valóban, ahogy összejöttek, az volt az igazi, nem a Noah féle.


De egy a lényeg, Judicorn ‹3333 olyan édes volt végig.


Egyébként az egész történet tetszett, végre bemutatta, hogy vannak ilyen családok is.

2019. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor Connor ki szállt, akkor nekem megszakadt a szívem. Titkon reméltem visszajön. Vagy az apja meggondolja magát. De hát nem így lett. Azzal a Noah-val volt együtt, szegény Jude. Bár én sose értettem ha már meleg sorozat, akkor miért heteró az összes színész, aki játszik benne?
2019. júl. 9. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Végre olvasok egy kérdést, ami nem a maszturbálásról, bdsm-ről, vagy ilyesmiről szól. Szeretem a sorozatokat és keresem is ha van jó, pláne, ha meleg témájú... De miért kell már a kérdés kofejtésben spolerezni? :*(
2019. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is reméltem, hogy visszajön Connor, dehát ez van. Azért enélkül is jó volt a sorozat. Valószínűleg azért hetero színészek játszották a szerepeket, mert sokkal nehezebb összeválogatni melegeket, főleg ennyit. Nyilván nem lehetetlen, de ezt a kérdést inkább a sorozat készítőinek kéne feltenned. :D


Előző: ez csak egy apró mozzanata a történetnek, nem is ekörül mozog a sorozat, szóval nyugodtan megnézheted ettől még...

2019. júl. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne a sorozatnak folytatása. Kedvenc.
2019. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!