Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 10 évvel idősebbel elmente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10 évvel idősebbel elmentem alkalmira, megegyeztünk hogy gumival megdughat, de közbe szó nélkül levette és úgy dugott. Gondolom jobban járok ha többet nem megyek hozzá?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kérdés?? Ez gyakorlatilag bűncselekmény, amit csinált.
2019. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jársz jobban, ha a elmész szűrésre és negatív eredményt kapsz.
2019. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sz#rik rá hogy mit akarsz, semmibe vesz. Az alkalminak pont az lenne a lényege hogy csak szex legyen, de az nagyon jó, viszont ilyen hozzáállással ez nincs meg. Akkor mi ertelme lenne göbbet hozzá menni?
2019. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Ahova menned kell, az rendőrség és szűrővizsgálat.
2019. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Már eltelt azóta majd 1 hónap, HIV negatív lett, mást meg nem érzek szóval szerintem megúsztam ilyen téren.


Lehet úgy volt vele hogy szűzvagyok, tőlem nem kap el semmit, neki meg alig akart állni szerintem azért vette le.

De akkoris szólhatott volna róla hogy nem-e engedem... de nem szólt, én vettem észre.

Szóval lapát.

2019. júl. 7. 22:26
 6/20 A kérdező kommentje:

Rendőrség?


Aztán mi lenne belőle? Mert ha megfertőzött volna akkor megértem, de még úgyis kimagyarázná hogy leszakadt vagy valami.

Mindenesetre nem volt korrekt viselkedés az biztos.

Vittem az óvszert, felvette, majd menetközben mikor háttal volna neki levette..

2019. júl. 7. 22:29
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok vészmadár lenni, de 1 hónap után azért a teszt még elég sokszor mutat hamis negatív eredményt. 3 hónap után menj el újra.

Az meg hogy lapát, az a legkevesebb.

2019. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem élvezett belém..
2019. júl. 7. 22:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

És??

Miért, szerinted csak beleélvezéssel terjed a HIV meg a tripper?

Figyu, tényleg kicsit tájékozódj!

2019. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Van aki legalább előre megmondja hogy gumiban nem is hajlandó semmit csinálni. Ha nem nyúlok hátra észre se veszem.
2019. júl. 7. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!