Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek is elő szokott forduln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is elő szokott fordulni olyan, hogy feláll a farkatok és mások észreveszik? Pl: suliban, strandon, vagy valahol máshol? Okoz ez nektek problémát, vagy inkább jó dolog nektek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Jah, viszonylag gyakran az isiben is és élvezem.
2019. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Kolléganők előtt szándékosan csinálom. Pl ha valamelyik jobban néz ki, elképzelem ruha nélkül vagy ilyesmi, erre általában merevedésem lesz. Mindig észreveszik, van aki zavarba jön, de van aki mosolyog, és tudom hogy hamarosan dugni fogunk az irattárban... ;)

43F

2019. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem szokták észrevenni, legalábbis nem vettem észre, hogy észrevették volna.😃
2019. júl. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Qurva gaz! Qurvára undoritó ha másnak mutogatom a nemi szervemet ahogy pl a nők csináljak hogy beach a tevepata meg kint van a segguk az utcán az is qurva undoritó -.- :/
2019. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy előfordul és én jövök tőle zavarba, próbálom takargatni. Még nem vette észre senki vagy legalábbis nem tették szóvá.
2019. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Elő szokott fordulni, persze, de nem érdekel. A világ legtermészetesebb dolga a spontán merevedés, és nem teszem közszemlére, de nem is takargatom. Lassan már annyira prűd lesz a világ, hogy rá kell szólnom a tüdőmre, hogy ne olyan feltűnően táguljon, mikor levegőt veszek... -.-"
2019. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Apadkuss válasza:
16%
Hát én ki akartam verni a budi mögött erre jön két pali hogy ők is ugyan ezt akarták aztán bementünk a zuhalyzós kabinba és szét szoptam őket utánna mind 2 berakta egyszerre és az volt életem legjobb napja😏
2019. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy ilyenben tömegközlekedtem és nem tudtam eltakarni sok nő megbámult


[link]

2019. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
zavarba jövök ha utcán van merevedésem tusolóba próbálom takarni
2020. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!