Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30 éves kor alatti melegektől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves kor alatti melegektől kérdezem, hogy milyen ruhaboltokat szeretnek, esetleg netes ruhaboltokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En a H&Men kivul kb mar nem talalok cuccokat. Neha megjutalmazom magam egyegy Ralph Lauren cuccal is.
2019. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A H&Mben én pont nem találok általában semmi érdekeset.
2019. júl. 12. 15:25
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Én leginkább NewYorker-es vagyok.

Bár sokszor nincs ekkora méret ami jó lenne nekem.

Kb 70%-a a boltnak S-es, XS-es méret.

28f

2019. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel igazából ezt a kérdést hátha kapok olyan tippet, amit még nem tudok. New yorker, H&M, Bershka, Pull and Bear, Zara ezeket ismerem mert eléggé népszerűek. C&A nem érdekel.
2019. júl. 12. 16:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebay :D
2019. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem értek pedig jó lenne ( nem szeretek neten vásárolni, max úgy ha személyesen tudok fizetni)
2019. júl. 12. 16:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Cipőt csak neten veszek, mert kicsi a lábam (39-es) és a férfi méret a boltokban nem jó, így több netes oldalt megnézek és leszűröm először a méretemre a cipókat, aztán jöhet az hogy hogy néz ki. :/

Ruhát is a gyerek részlegen vásárolok. :D Általában a C&A, H&M "nagyfiú" ruháit nézem meg. A 164-es méret jó nekem, az azt hiszen a 14-15 éveseknek van. :D Szóval nem könnyű, nekem nem nagy a választék. Neten nem merek vasarolni, jobb felpróbálni. Bár ha tudom melyik méret jó rám egy adott boltban nem lehetne gond. Sajnos itt is a férfi legkisebb méretek is általában nagyok rám.

2019. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó válaszoló, te biztosan cuki lehetsz 😋
2019. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézz rá az ASOS webshopra. Vannak viszonylag olcsó saját termékeik és nagy márkák is. Főleg jelenlegi trendeket követnek, de vannak klasszikus cuccok is.
2019. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

csak a primarkba járok. Tudom, hogy itthon nincs, de nem baj, nyaralással egybekötött vásárlással oldom meg. Nem tudnék olyan ruhát felvenni, ami az itthoni kommersz boltokban van, egyszerűen hiába megyek be, semmi nem kapja el a tekintetem, csak max nagy ritkán a h&m


24f

2019. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!