Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, nektek milyen testalkatú fiúk jönnek be és nektek milyen a testalkatotok?

Figyelt kérdés
Kort is írjátok légyszi

2019. júl. 13. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne legen agyonra kigyúrt, de legyen azért némi izma. Én is izmos vagyok, de nem agyonra kigyúrt. F/19.
2019. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Én alacsony (168 cm) és vékony (52 kg) alkatú vagyok, izom nem igazán van rajtam. Nekem a nálam magasabb és erősebb, alkatúak tetszenek. :) 23
2019. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Vékony (az sem baj ha nagyon), vagy max egy nagyon enyhén izmos alkat + ne legyen nagyon magas

Hasonló vagyok én is

29F

2019. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Magas sportos jön be nem a full kigyúrt hanem finoman látható izmok kicsi kockahas

Én hasonló vagyok csak kockahas nincsen :D

2019. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen elvárás hogy ne legyen súlyosan elhízott. Kis pocak még nem számít. Nekem átlagos-vékony testalkatom van.

22/F

2019. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint a dagik jönnek be. Mindig is a nagyon kövérek vonzottak, őket látom a legszebbeknek.

Van hogy normál esetleg enyhén pocakos srácok is. De leginkább a személyiség az ami igazán megfog.


A kigyúrt vagy sportos vagy sovány srácok sajnos nem az eseteim. Az ultraszőrös testeket sem kedvelem nagyon. A túl magasaktól (190cm+) pedig félek. 😅 Legyen bármilyen alkat.

Én nem vagyok magas 173cm, kisse dagi.


De mindenkinek más az ideál. És ez nem baj szerintem.


28f

2019. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek az ilyen macik Daddy bear-ek merthát ki ne szeretne egy macihoz hozzábújni ^^

Meg tetszenek az olyanok is akik alapjában vékonyak de van 1 kis hasuk az is nagyon aranyos számomra.

2019. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7 es vagyok kore lemaradt.

17

2019. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Leginkább nem az alkat a lényeg, hanem maga az ember...

Ugyanakkor leginkább a 18 körüli, vagy inkább valamivel az alatti korosztály jön be, közülük is az alacsonyabb-vékonyabb testalkatúak!, de nem kizáró ok, ha nem olyan...

Én ennek pont az ellentéte vagyok csepper sem vagyok vékony, és fiatal se a 40 évemmel...

De ez van...


40/F/Bi/Bpi

2019. júl. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Sports nem kigyurt,,feszes formas segg,szöros lab farok,ami min 17,szexi has szőr a koldokig,,kellemes mosoly,,
2019. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!