Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy érjem el azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el azt, hogy bízzon bennem egy meleg fiú?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk, ő kezdeményezett ezért nem értem a későbbi viselkedését. Egy rendes fiú, eleinte azt hittem, hogy heteró. Állandóan együtt lógtunk, és a legfurcsább az volt, hogy miután megtörtént köztünk azt mondta, hogy nem tud bennem bízni. Mert biszex vagyok, nem meleg. Úgyis lánnyal leszek, ezt tapasztalta. Közben a szexkapcsolat, és a barátságunk megmaradt. Rájöttem, hogy nem olyan biszex vagyok aki testileg vonzódik beleszerettem a barátomba. Féltékeny voltam, hogy összejön valakivel. Kicsinált ezzel az érzelmeket nem lehet belevinni az egészbe, meg nem járunk, hogy elmondja, hogy szexel másokkal témákkal. Ezért buliban rámásztam egy csajra, smároltam vele, a nyakát csókolgattam. A buliból elment, amikor hívtam hazament. Fent a lakásban, nekem esett, hogy milyen szemét vagyok, és sírt is. Már több hónapja próbáltam megbeszélni vele, hogy mi van köztünk. Erre azt mondta, hogy én nem érthetem az ő problémáit, nem vagyok meleg, lánnyal smároltam hagyjam békén. Hogy beszéljem meg vele?
2019. júl. 16. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy miért smároltál a lánnyal. És azr, hogy szereted.
2019. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

En a helyedben akkora pofont leadnek neki, hogy lehet ilyen tapintatlan,aztan meg o van besertodve. Neked van igazad es nehogy te fussal utana, mert akkor rajon hogy ha sir akkor ezzel tul keppen ki tud hasznalni.

Mond meg neki egyenesen hogy ha o sem pasizik, akkor te sem csajozol es egyutt lehettek, de nem az, hogy neki szabad, neked nem, mert ez nem fair. Ha nem tetszik neki, akkor viselje el hogy csajozol pasizol. Mond mwg hogy ez neked is ugyan olyan sza rul esik mint neki es hogy ne jatsza a szende szuzet mert gerinctelenseg.

Meghogy nem ertheted a problemait. Akkor magyarazza el hogy megertsd bassz@meg.

Bocs hogy igy kikeltem magambol, de egyszeruen ez annyira kiakaszt, mert hogy ha valaki biszex, akkor mar nem tud monogam kapcsolatot elni. Ez nem attol fugg, h9gy te eppen meleg, biszex vagy hetero vagy.

Egyszeruen undorito, hogy az orrod ala dorgoli hogy kivel fekszik le, es kiakad mert valakivel smarolgattal.

Ha nem is akar beszelni veled, irj egy levelet neki, amiben reszletesen leirod hogy ez neked is mennyire szar es ne o legyen kiakadva. Mert ha nem is akar beszelni veled, levelet 100% hogy elolvassa mert furdalja a kivancsisag.

Annyira fa2zsag hogy azert nem bizik benned mert bi vagy. En meleg vagyok es ugy irom ezt, csak egyszeruen kiakasztanak ezek a tapintatlan parasztok. Mar bocs.

2019. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam, arról nem számol be hogy egyáltalán van másokkal is vagy csak velem. Mert azok után ahogy viselkedett csak arra tudtam gondolni.
2019. júl. 17. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Kesz ovoda.
2019. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!