Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ettől már melegnek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már melegnek számítok?

Figyelt kérdés
Izgatnak testileg a fiúk, de nem úgy mint más melegeket. Megismertem egy fiút és beleszerettem a szexet is élvezem vele. Nem érzek olyat, hogy félre kellene lépnem. Tudok lányokkal is szexelni, azt nem élvezem annyira. Érzelmileg sem tudnak úgy megfogni, mint ahogy a barátom. Sajnos fél év után mindegyiket elhagytam addig bírtam. Ha vonzódom egy fiúhoz az is jól esik, ha hozzámér a keze. Legtöbbször szerelemről álmodozom fiúkkal.
2019. júl. 17. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Csont buza vagy!
2019. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Mint a Szahara.
2019. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lányokkal is tudsz szexelni ezért bi vagy. De ne kategorizálgasd magad, élvezd ami jól esik és ha úgy vagy boldog akkor legyél fiúval.
2019. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

"Izgatnak testileg a fiúk, de nem úgy mint más melegeket."

Majd rögtön utána írod, hogy nem csak testileg vonzódsz pasihoz, hanem érzelmileg is. Itt már fura.


A biszexek nagy része csak testileg vonzódik az azonos nemhez (persze van kivétel, de nagyrészben így van). semmi érzelm, és kapcsolatot csak nőkkel tud elképzelni.

De ahogy nézem,te inkább még nem fogadtad el magad.

2019. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

fogadd el, hogy meleg vagy.

1. Élvezed a szexet a saját nemeddel. 2. Érzelmileg is vonzódsz a sráchoz. 3. a lányokhoz már kevésbé.


ahhj...Nem b*szd meg, nem számítasz melegnek! szerinted???

2019. júl. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!