Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok milyen tapasztalatiatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok milyen tapasztalatiatok vannak "dokkolásban"?

Figyelt kérdés
Vagyis amikor a fitymádat ráhúzod egy másik farok makk részére. Gyakorlatilag megdugják a farkad. Mást is izgat az ilyen?

2019. júl. 18. 09:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Elnézést kérek, figyelmetlen voltam. Nem vettem észre, hogy homo kategória.
2019. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jók a tapasztalataim, nagyon izgató. nekem az egyik kedvencem közé tartozik. Ami fontos hogy a két fél közül az egyiknek legalább legyen hosszabb a bőre mint az "átlag".


netről az egyik legjobb a témában: [link]


F29

2019. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12-es, ez egy jó videó a téma illusztrációjához! Köszi szépen!

Igazad van, ehhez a kapcsolathoz azért hosszú és bő fityma kell legalább az egyik részről. Ebben a videóban mindkét srác jó adottságokkal bír. :)

2019. aug. 6. 14:21
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tapasztalat, körülmetélt vagyok.
2019. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek dokkolni. :)

De sokszor szétcsúszik a farkunk ha nagyon felizgulunk mindketten. Akkor marad egybe ha a barátom már legalább félig elernyedt. ;)

2020. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon izgat, de eddig még csak egy egy fiúval sikerült. Viszont össze szoktuk dörzsölni amostani barátommal a fitymánkat, makkunkat amikor már jó nedves. :)
2020. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!