Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiú vagyok, és szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, és szeretek szopni. Most már egyre kevesebbet lehet, de miért?

Figyelt kérdés
Általában a passzív fiúkat igazán kedvelik (még a heterók is), azonban mostanában nem igazán találtam aktív partnert. Minden platform tele van kamussal, és én meg itt maradok a "hiányban". Ötlet, hogy merre keressek?

2019. júl. 19. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolod azt,hogy mindenki megvolt és a nemi beteg gondozóban is név szerint köszönnek neked?
2019. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem volt meg mindenki, és rendszeresen járok szűrésre, tehát nem nyert....


Másrészről pedig van török mondás

"Nem lehet a tiedé a világ összes hölgye. De legalább törekedj rá.

2019. júl. 19. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont miattad is!!! Képzeld, van aki nem CSAK erre vágyna, de nem talál senkit sem, pont az ilyenek miatt.
2019. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány éves vagy?
2019. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet azért találsz nehezen mert nem mindenki szereti a pillangófiúcskákat.!
2019. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nrm bagyok pillangó, csak áprilisban halt meg a párom. Szeretném betölteniaz űrt. Ez is egy kísérlet, remélem megérted...
2019. júl. 19. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Fogadd őszinte részvétem a párod elvesztése miatt.

"Fiú vagyok" - hány éves "fiú" vagy?

2019. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez egyre sz@rabb, ahogy magyarázod. Ha valóban meghalt a párod, akkor nekiállsz leszopni mindenkit, aki az utadba kerül?! Normális esetben a párodat kellene gyászolni, majd ha tudsz nyitni sok idő múlva más felé, akkor ismerkedni Valakivel. De nem ilyen útszéli qrva módjára meggyalázni a párod emlékét!!!
2019. júl. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


A párom elvesztése három hónapja történt.

Két hónapig temettem magam gyászban.

Nyílván ő sem azt szeretné, hogy belepusztuljak a gyászba.

Egyébiránt nem vagyok egy útszéli k...rva, szerintem én sem minősítettelek téged. Léteznek aktív és passzív fiúk, tehát innentől kezdve mindenkinek jogában áll eldönteni, hogy mit szeretne.


Nekem most ez segítene. Vele is voltunk többesben, nyitott kapcsolatban is. Attól, mert együttvagyok x idő után valakivel, egyáltalán nem fogom meggyalázni az emlékét.


Tudod, a világ sokszínű, sokféle ember él benne. Mindenki úgy jó, ahogy van. Isten nem gyárt selejtet. :)

2019. júl. 22. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!