Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, akik inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, akik inkább dominánsabbak/aktívak, ti hogyan szoktatok csajozni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem, hogy annak néznek és tőlem várják a kezdeményezést. :D
2020. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért? Hogy nézel ki? Miért gondolnak dominánsnak?
2020. dec. 3. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiúsabb vagyok, nagyon extrovertált, közvetlen, a stílusom az néha félreérthető, mert mintha mindenkivel kb. flörtölnék, de nem szándékos. A személyiségem nagyon domináns meg eléggé vezéregyéniség vagyok. Amikor valaki tényleg érdekel ott meg csak bénázok. :D Szóval simán csajozógépnek tűnök, de igazából egyéjszakásom sem volt. XD Nem érdekel az ilyesmi. Azt meg látom, hogy sokan várják valamit csináljak, köztük akad hetero lány is pár. És sok hetero pasi is. Egyébként pont ezért vallom azt, hogy szerintem semmit nem kell csinálni érte. Eljárni és önmagad adni, aztán lesz nem egy, akinek ez bejön. Alapvetően a legtöbben ezért járnak el bulikba meg kocsmázni, szóval nem kell rágörcsölni semmire csak nyomni lazán. :)
2020. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolataimban általában én vagyok a domináns fél, de ettől függetlenül kezdeményezni ritkán szoktam. Egyszer kétszer volt buliban, hogy odamentem lányokhoz beszélgetni, és meghívtam őket, illetve egyszer egy házibuliban különvonultam beszélgetni egy lánnyal, és nem tudom milyen felindulásból, de egyszer csak megcsókoltam. A vicc az, hogy addig a pontig heteronak hittem, de nem volt az mint kiderült. A tindert néha néha letöltöm, ott mondjuk szoktam írni elsőként annak aki tetszik.

Ez néhány kivétel, de általában a volt barátnőim tették meg az első lépést, hogy rám írtak. Utána én szoktam kitalálni a programokat, elhívni a másikat moziba,kávéra, sétára, étterembe, kiállításra, koncertre magamhoz stb. De első lépést elég ritkán tettem meg én.

2020. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én pont azokra lennék kíváncsi, akik olyan értelemben dominánsak, hogy ők teszik meg az első lépéseket az ismerkedésben.
2020. dec. 3. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok, hát bárkit le szoktam szólítani bármilyen hülyeséggel élőben, de nem olyan céllal teszem. :D De mint mondtam így is simán működőképes. Igazándiból ha megnyerő vagy és nem nézel ki kifejezetten rosszul, akkor kb. mindegy, hogy mit mondasz meg csinálsz.
2020. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ez a baj, nem tudom hogy kell megnyerőnek lenni.. Úgy könnyű önmagát adnia az embernek, ha alapból extrovertált és közvetlen.
2020. dec. 3. 16:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én író is vagyok, tehát használok elég sok bizarr meg érdekes nyelvi formulát, illetve ha elmegyek szórakozni, akkor gálántosan meghívom egy italra a kiszemeltet. de tényleg ilyenkor nagyon kedves meg aranyos próbálok lenni, legrosszabb esetben vettem vkinek egy italt mert szimpatikus volt :) ezenkívül én tudatalatt is kommunikálom azt, hogy én dominánsabbnak gondolom magam :D
2020. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én társkeresőn próbálkozom,de nem is ,,csajozás" céljából,hanem ismerkedés,és mivel nekem is közvetlen a stílusom,tehát tök barátságos,nyitott vagyok,és sokan nem ilyenek,így kb muszáj megtenni az első lépést. De nagyon elszomorító,most is gondolkozom csináljak-e valamit,de mindegy igazából,mert a legtöbben szűkszavúak,sőt a legrosszabb mikor nem is akarnak ismerkedni egy társkeresőn😂 Szóval az én módszerem az,hogy tök közvetlen vagyok,mint ha ismernénk egymást,közbe meg kérdések,magamról is írok,nem akarok feszült helyzetet,de elvárom,hogy visszafele is működjön,mert egyébként élőben nem vagyok ilyen nyitott és nem mernék odamenni ismerkedni senkihez xd
2020. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nőies vagyok, de switch és szívesen kezdeményezek sőt én szoktam kezdeményezni de mostanában nehéz olyan lányt találni aki valóban ismerkedni szeretne. és például pont velem... badoon vagyok fent meg pinken és kevés a kommunikativ, csinos lány.....


26LL

2020. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!