Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kezeljem ezt a helyzetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet "ismerkedésnél"?

Figyelt kérdés

Instán rámírt egy csaj, azóta sikerült kideríteni, hogy nem csak kamu a profil. Még nem találkoztunk személyesen. Elején még tök jól elbeszélgettünk üzenetben, de mostanában csak erősen szexuális üzeneteket küld, ami nekem sok. Amikor ezt megírtam neki, megsértődött, hetekig nem írtunk egymásnak, aztán kezdődik elölről. És nem egyszer történt ilyen az elmúlt kb egy évben. Nem tudom hová tenni, hogy mit akar tőlem, mert az üzenetek tartalma alapján nem tűnik komolynak a szándék, viszont egy egyéjszakás kalandért csak nem írogatna több, mint egy éve folyamatosan.

És egyébként, ha komoly lenne a szándék, és egy esetleges találkozás után is meglenne a kölcsönös szimpátia, akkor adnék egy esélyt a dolognak, de nem tudom. Teljesen tanácstalan vagyok


2022. ápr. 23. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát... ha több mint egy éve csak irogattok, nem csoda, ha kívánná már.

Nem kellene már találkozni?

2022. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ó, nekem több ilyen "barátnőm" is van. Az egyik másfél éve írogat. Nála kipuhatoltam, és bevallotta, hogy nem is akar többet, mert van párja, aki pasi, csak vágyik a nőkre is, de megelégszik az "online romantikával", mert megcsalni nem akarja. De én sem szeretem a sexchat-et, úgyhogy mindig elterelem a témát olyankor.

Szerintem ne vedd komolyan, 1 év nagyon hosszú idő. Ha tényleg akart volna valamit, már lépett volna. Te "adnál esélyt a dolognak", azaz kapcsolatban gondolkozol, ő meg mindig a szexre tereli a szót, és ha azt nem kapja meg, eltűnik sértődötten. Rakd össze, hogy mire kellesz neki.

2022. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Írogatni bármit lehet, ez nem jelent semmit. Amíg nincs személyes találka, addig nem vehető komolyan az ilyen.
2022. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondani/írni,sajnos bárki bármit tud.

Egy/több találkozó elég árulkodó tud lenni.

2022. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezzrá nyiltan,hogy mit is szeretne, mert ez így bármilehet.

Aztán ha komoly a szándék akkor hamar talizzatok.

2022. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!