Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fő iskolai kollégiumban ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fő iskolai kollégiumban ciki a maszturbálás?

Figyelt kérdés

Ösztöndíjas fő iskolás vagyok. (hurrá :D)

Nagyon sok időt fordítok a tanulásra mert azt hiszem stréber vagyok. :') legalábbis így hívtak még az érettségin.

Szüleimnél lakom, de el kell költözzek saját döntésből.

Anyum nagyon szegény és rengeteget segített már eddig is nekem, hogy én csak a tanulásra koncentrálhassak, noha 4 órás heti 5 napos takarítást végzek, hogy elköltözhessek.

Talált egy jó bentlakást (kollégium) ahova el szeretnék menni, de előtte kérdeznék ezért vagyok itt.


Azt hiszem valamikor tini koromban ronthattam el magam, vagy nem tudom, de napi 1x rendszeres maszturbálásra már nagyon rég rá szoktam. Beszéltem psichológussal, olvastam sokat a neten róla, hogy ez baj-e, de az agyturkászok is azt mondták, hogy napi 1x lefekvés előtt nem, hogy rossz, de egyenesen egészséges a szervezetre.

Így teljes nyugodt szívvel szánok magamra napi 20 percet elalvás előtt.

Szeretném ezt a dolgot nem elnyomni, meg szeretem is, szóval örülnék ha jó híreket mondanátok nekem.

Köszönöm a válaszaitokat.



2023. márc. 22. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki egyáltalán.
2023. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha lenne ra partner talan jobban kitudnad élni a vagyaidat, es nem lenne ra szukseg minden nap.


Persze most csak talalgatok.

Sok szerencset kívanok a tanulmányaidhoz valamint a partner kereseshez. 😊

2023. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem ciki

Koliba anno rengetegen a zuhanyzóban a fal felé fordulva vertük ki

Mindenki csinálja senki se foglalkozik azzal mikor csinálod

2023. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne ciki? Gondolom nem a folyosón csinálod mindneki előtt. Mindenkinek vannak igényei. Én is vertem koliban meg gondolom mindenki. Hiszen huszonévesek korban bőven pörögnek a hormonok.
2023. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Azért lenne fontos, hogy lányok válaszoljanak mert elvégre nem koedukált a szoba. Lányok véleménye kell.


1# nagyon aranyos vagy. Köszönöm. Ügyvéd szeretnék lenni.

2023. márc. 22. 22:35
 6/23 A kérdező kommentje:
Dehogy a folyosón, csak a szobában.
2023. márc. 22. 22:36
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
#1 vagyok,lány és én is csináltam,sőt más is.Nincs ezzel baj,legyél nyugodt!
2023. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Alap.
2023. márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális napi 1, nem kell túlgondolni. Miért is mentél emiatt pszichológushoz?? Mindenki csinálja, nyugi. Majd meglátod milyen lesz a szoba, a szobatárs, és kialakítod ott is a rutint. Lehet nem az ágyban fog menni, hanem a fürdőben, de hát istenem.
2023. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
De most ezt hogy érted, hogy ciki? Hogy mások előtt akarod csinálni? Aki nem meleg az nem lesz vevő rá.
2023. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!