Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Erotikus masszázs Szombathelye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs Szombathelyen? Nőként mennék nőhöz. Tudtok valakit ajánlani? :)

Figyelt kérdés

febr. 19. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Keres a rosszlányokon
febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de profi masszőrre gondoltam. Tehát akinek masszőr képesítése van, csak vállal ilyet is.
febr. 19. 10:50
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Az milyen?
febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mármint? Mi milyen?
febr. 19. 10:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem találsz,erotikus masszást fizetős lánynál esetleg aki minimum biszexuális.
febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olyan masszőr, aki profi, nem fog ilyet vállalni. Több köze van egy k..-nak ehhez, mint egy masszőrnek.
febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát az szomorú :/ olvastam más hasonló kérdést, abból az jött le hogy profi masszőr is vállalna ilyet
febr. 19. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A profi alatt valószínűleg yoni masszázst értettek, ez már nem csak sima rosszlányos, hanem tanulni lehet/kell hozzá. Kicsit igényesebb. Viszont akkor sem ugyanaz, mintha egy gyógy vagy sportmasszőrtől várnád, hogy erotikusan puncit masszíroz. Viszont csak bp-iek vannak szerintem.
febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy van ilyen
febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a rosszlányokról választottam, teljesen korrekt masszázst kaptam. Nyilván ne a 20 éves kitetovált ribiket keresd, azok valóban komolytalanok. Telefonon rákérdeztem, milyen masszázst ad, azt mondta van rendes végezettsége, évekig kórházi gyógymasszőr volt. Szexet nem vállalt, de meztelenek voltunk simogattuk egymást és vibrátort használtunk. Nekem ennyi elég, jó volt a hangulat. Bp.
febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!