Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol ismerkednétek a legszívese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednétek a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Számomra az appok nem a legjobb opciók. Főleg, hogy pár nap után ghost a vége :/

Mivel vidéki vagyok a személyes “egymásbaesés” sem kivitelezhető



ápr. 20. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha gondolod irj hatha szimpik leszünk egymásnak.
ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Személyesen lenne a legjobb, a netes-appos ismerkedés nálam se működött. Vidéki vagyok én is, átérzem a nehézséget ><
ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
A mai világban a személyes nem létezik.
ápr. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én egy szórakozóhely zártkörű rendezvényen találtam a barátnőmre.
ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Porkardfogútigris válasza:
100%
Szintén vidéki, akit érdekel hol lehet ismerkedni. Neten sem egyszerűbb mert mindenki csak a fantáziába gondol béke, komolyabbra nem sok esetben fordul.
ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az appokon kölcsöns érdeklődés kell. Ja, ha nem vagy képes kommunikációt kezdeményezni és fenntartani, akkor nem megy sehova.



Vidéken meg sajnos a statisztika is dolgozik ellened. A legtöbb queer ember ösztönösen igyekszik városokba költözni, ahol elfogadóbbak, vagy pedig sajnos rejtőzködik. Az a pár ember aki nem, meg elég karakán ahhoz, hogy már rég elkelt.



Lehet az lesz a megoldás, hogy költözz fel kicsit népesebb közegbe, ha párt akarsz találni.


Én pl senkiért nem kötöznék vidékre, és amikor szingli voltam, kizáró ok volt, ha valaki az istenhátamögött lakott.

ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!