Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Prostituálthoz menni első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálthoz menni első alkalommal?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy egyre jobban kétségbe vagyok esve (18/L), amiért még nem sikerült elveszítenem a szüzességem, és egyelőre kilátásban sincs nagyon kapcsolat.

Szeptembertől viszont egyetemre megyek, és hát így nem igazán akarok menni, amúgy is szorongós típus vagyok, totál azt érzem hogy le vagyok maradva.

Mi a véleményetek/szerintetek jó ötlet lenne első alkalommal elmenni egy prostituálthoz? A városomban nem igazán tudok így ismerkedni, barátaim sem vevők ilyesmire, szóval meg vagyok lőve teljesen.



máj. 24. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Én 19 évesen járok pont ugyan ebben a cipőben. Én is kezdek már nagyon elkeseredni, mert vágyom a szexre is, és kapcsolatra is. Próbálok randizni, de sikertelenül. Szóval tudom pontosan milyen szar érzés, de én úgy döntöttem, hogy ha 25 éves koromra esetleg még mindig nem jött össze semmi, akkor majd valami drasztikusabbhoz fordulok, de alapvetően igyekszem abban hinni, hogy majd nekem is lesz kapcsolatom, és szerelmes leszek (viszonzottan), csak majd később. De van amikor meg sírok, hogy örökre egyedül leszek, gyerekeim se lesznek soha, és hasonlók. Szerintem kitartás még egy kicsit, az egyetemen összejöhet, és elvileg sok srácnak ez jobban imponál, mint ha már a tizenakárhanyadik pasid lenne. Kitartás!:) (Masztizz sokat, akkor bármit elképzelhetsz, nekem sokat segített;)) 19L
máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

köszi hogy ezt megosztottad velem, legalább az kiderült hogy nem járok egyedül ebben a cipőben :')

lehet a kérdéskategóriából, meg a kulcsszavakból nem egyértelmű egyébként, de leszbikus vagyok, szóval lányt keresnék inkább

máj. 24. 22:59
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
(Egyes vagyok) Igen, láttam a kategóriát, én biszex vagyok, bocsi ha így nem állja meg a helyét a válaszom. Igazából én “vegyesen” randizom, de nekem az a tapasztalatom, hogy sok lány vagy elbizonytalanodik, és “mégsem leszbi”, aki viszont tapasztaltabb, magabiztosabb, az meg már tanítgatni nem akar. Szóval csajokkal is nehéz, viszont legalább kedvesebben tudják tálalni a dolgot. (A gyerek rész, igazából mindenképp szeretnék gyereket, ha esetleg egy leszbikus tartós kapcsolatom lesz majd, akkor remélem tudunk örökbe fogadni, mert én a gyerek érdekében nem nevelném egyedül, de ez már nagyon mellékes, csak azért említettem, mert ez nálam is szörnyen hullámzó:))
máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
áh értem így viszont megállja a helyét, ne haragudj, de igen, totál jogos amit mondasz, csak kicsit összezavarodtam az egyetemes-fiús résznél
máj. 24. 23:09
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, igen srácnak/ lánynak, nem szándékosan írtam így, csak péntek esti fáradtság.😅
máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

En is hasonlóan vagyok, én is gondoltam már ilyesmire, de szerintem tuti nem merném megtenni...😅

Ha gondolod írj amm nyugodtan, hátha szimpik leszünk egymásnak 😊

18/L

máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

#6 (előző válaszoló(k) vagyok) Hogy ez nekem nem jutott eszembe.:) Mármint itt ismerkedni.

Neked is sok sikert. :D

máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
egy lány hogy tudja elvenni a szüzességed? most komolyan..
máj. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

En szuzen kerultem fel az egyetemre 2 eve, azt sem tudtam, hogy mit fogok csinalni, nagyon feltem az uj emberektol. Elso egyetemi bulin odajott hozzam egy lany, hogy o leszbi, es ha barmit szeretnek, keressem meg. Hulye voltam, nem kerestem meg, viszont par honapra ra lefekudtem egy lannyal.

Megertem az aggodasodat, en is ugyan igy voltam az elejen, de hidd el, hogy nem lesz semmi baj! Annyi a lenyeg, hogy amennyire tudsz, nyiss az emberek fele, es jarj tarsasagi esemenyekre. En az elejen nem mertem nagyon nyitni, de mint a peldam is mutatja, lesznek olyanok, akik nem lesznek ijedosek, es ok fognak kezdemenyezni. Szoval ha ugy hozza az elet, es pont jokor “kap el” igy valaki, akkor ne felj a lehetosegtol!


20 eves biszex (vagy leszbikus, ez meg kerdeses) lany <3

máj. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Vannak leszbi prostik is vagy hogy akarsz prostihoz menni?
máj. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!