Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rossz vonatra szálltam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vonatra szálltam? Leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

15 vagyok, még nem volt kapcsolatom. nem is csókolóztam még, bár én már ott tartok, hogy jöhetne már bárki /szinte/ csak legyen köztünk valami...

maszturbálok egy ideje és azt vettem észre, hogy nők képein pillanatok alatt orgazmusom lesz, míg van, hogy pasikén szinte soha... ez mi most akkor? leszbikus vagyok?



2013. máj. 31. 08:12
1 2
 11/14 TheHutyutyu ***** válasza:

Te nem biszex vagy ha nem engeded hogy a perverz gondolataid utat mutassanak! :)))

és lassan előkelőhelyen végzed majd a leszbikusok ranglistáján! :))))

2013. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2013. máj. 31. 14:44
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem fiatal vagy még ahhoz, hogy egyértelműen ki lehessen mondani h leszbi vagy bi vagy. A te korodban ezek még alakulnak. Talán itt az ideje hogy elkezdd gyűjteni az élményeket, ezek alakítják tovább a dolgot.

Amúgy kapcsolatod miért nem volt még, Te féltél belemenni, vagy nem érdeklődött még irántad pasi?

2013. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
15/L vagyok ugyanez a szitu.Csak annyi,hogy én már smároltam pasival,de nem tetszett rá 1hétre szakítottam vele.
2013. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!