Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan lány aki csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki csak a szex miatt van egy pasival?

Figyelt kérdés
Ugyértem a szex jó vele minden másban csak átlagos vagy akár átlagon aluli.

2014. jan. 7. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritka. - de előfordulhat, de ezt szerintem érezned kéne. Ha csak a szex miatt van veled egy lány, akkor nem érdekli mi van veled, nem érdekli hogy érzed magad, nem figyel oda rád stb... csak egyeztettek egy időpontot és kész. Te nem érzed, hogy törődik veled, meghallgat stb... vagy sem?
2014. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőben is létezik ilyen,csak ritkább.A testiség érdekli,de te magad nem.Nem hív fel,mi van veled,nem érdeklődik a dolgaid felől,csak időnként összejártok a szex miatt.
2014. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Addig a percig érzem ,h foglalkozik velem ameddig tudja szex lesz.És csak ezt hangsúlyozza még senkivel se m volt neki ilyen. amit ha nem mond akkor is tudok mert végig sikitja
2014. jan. 7. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább olyan van nőknél, hogy férfitől tökéletes élményként elég nekik alkalmanként lelkük, testük kényeztetése, melyre olyan férfit is tökéletesen alkalmasnak tartanak, aki társként nem jöhetne náluk számításba.


Pl. egy buliban felszedett jó testű, latinos temperamentumú férfi, akiről tudják, hogy csak egy éjszakás, de mégis elmennek vele, mert tudják hogy az tökéletes lesz vele.

2014. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez az.
2014. jan. 7. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még simán szerethet téged

Mikor én összejöttem a mostani párommal, végre lett egy fantasztikus szexuális életem, persze, hogy állandóan szexelni akartam, központi szerepet töltött be az életemben

Most is nagyon jó és gyakran kívánom, de nem akörül forog a világ

A páromba meg kezdettől fogva szerelmes vagyok szóval...:)

Egyáltalán nem biztos, hogy csak a szex miatt van veled, ne láss rémeket :)

2014. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!