Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hány évesen voltatok eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen voltatok eloszor lánnyal?

Figyelt kérdés

És milyen volt?Mit csináltatok elsőre?Ha valaki szeretne válaszolhatna nekem erre privatban:)

Én is lány vagyok,és nagyon szeretném már kipróbálni,de eddig még nem jött össze. 18L


2017. dec. 18. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

19! Isteni volt, eslőre is azt csináltuk, mint sokadjára. :)



28

2017. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi nekem se jött össze. ;)
2017. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

17 voltam. Először csak feküdtem, kitágult pupillákkal, mert az én nyünyüke, szelíd, zárkózott, visszafogott, csendes kis párocskám 1 hónap után rám mászott úgy, hogy ő 1 hónappal azelőttig heterónak hitte magát. Nagyon meglepődtem! Azt sem tudtam hirtelen, hogy kinek az ágyában fekszem, és hogy hívnak :D Feküdtem, végül elvettem a kezét, mondtam neki, hogy jól esett, összebújtunk egy kicsit, beszélgettünk, majd hazamentem. Vele az első konkrét szeretkezésemre nem emlékszem, deee csúnya leszek: vele sokáig unalmas volt. Én is béna voltam, sok mindenről fogalmam sem, mellette elég beképzelt voltam ezen a téren, mert én már voltam előtte valakivel, ezért mindketten többnek gondoltunk engem. A párom meg olyan extrém szűz volt, hogy a megismerkedésünk előtt még csak nem is önkielégített. Tőlem tanulta a dolgok nagyrészét, így az én módszereim lebutított változatát alkalmazta az ágyban. Ahogy fejlődött köztünk a kommunikáció, úgy fejlődtek az ágyjelenteink is. Vannak amúgy gyönyörű szép emlékeim a béna időszakunkról is :)


Én irigylem azokat, akiknek szép és élvezetes első szexük volt :)

2017. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
:( <-- Ilyent akartam a végére, nem mosolygósat.
2017. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 voltam.Nem is lehetett volna jobb! :)
2017. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 voltam de nagyon emlekezetes maradt :)
2017. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17 voltam egyik szobatársammal történt és csodálatos volt.

20 L

2017. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 voltam. Jó volt, mert szerettem a másik lányt,pár hónapja jártunk mire megtörtént, kissebb pettingeken már túl voltunk,tudtuk mit szeret/nem szeret a másik.

25/L/L

2017. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 v 17 xd

24l

2018. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!