Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan keltsem fel egy olyanna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy olyannak az érdeklődését, aki elmondása szerint nem rendelkezik "ferde hajlammal"? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Közben pedig a seggemre csap,szépségemnek hív.Egyébként 25 vagyok,ő nálam jóval idősebb,tehát nem ez a huszonéves korosztály.
2019. jan. 6. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom ebben a korosztályban nehéz az ismerkedés, de miért akarsz 25 évesen is még olyannál teperni, aki elviekben hetero? :D Szóval ilyenkor már illene tiszteletben tartani a másik szexualitását.

Én egyébként az ilyen esetekben sokat bókoltam, poénkodtam, figyelmes voltam, sok flört és az az esetek nagy részében különösebb erőfeszítés nélkül csókig elvitt vagy elvitt volna, ha ott nem utasítom én vissza. :D

2019. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lányoknál nem feltétlen jelent bármit is se a seggrecsapás, se a becézés. Sőt teljesen természetes a hetero láyoknál is. Két lány barátnő tud úgy viselkedni hogy meg se lehet különböztetni egy leszbikus pártól. Jó ez inkább fiatalabb korosztályra jellemző, de engem is sok idősebb nő hív édesemnek meg ilyenek, sokan mondták már meg nyíltan hogy szépnek tartanak, meg mindenbe nagyon közvetlenek, de ez nem jelent semmi olyat az esetek többségében.

Igaza van az előttem szólónak, ne pazarold olyanra az időt aki adta egy két jelét hogy talán, esetleg akarhat valamit, hanem keress olyat akinél nem kell taktikázni hogy lehessen valami.

2019. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!