Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi voltak a top leborza...

Nektek mi voltak a top leborzasztóbb események a Trónok harcában?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy ti melyik résznél akadtatok ki leginkább, akármi miatt: vagy mert annyira brutális volt, vagy mert annyira felháborító, váratlan, netán ijesztő, gusztustalan, akármi. Tudom hogy rengeteg ilyen dolog volt a sorozatban, érdekelne nálatok mi volt eddig a csúcsok csúcsa, ami mindennél jobban kiverte a biztosítékot, és hogy volt-e olyan ahol azt mondtátok "Én ezt nem nézem tovább". Írhattok többet is ha több olyan is van ami tényleg sokkolt. Kíváncsi vagyok, megköszönöm ha minél többet írtok. :)

2019. ápr. 11. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

2. évad: Jaime megöli az unokatestvérét

3-4. évad: Shae lebutítása, teljesen más karakterként viselkedik, mint a könyvben, erre ugyanazt csinálja a végén mint a könyvben, aminek semmi értelme, Brienne vs Sandor, a Hegy három újracastingolása, "Only Cat" helyett "Your sister", Tommen újracastingolása

5. évadtól: minden

[link]

2019. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Shireen feláldozása és a vörös nász
2019. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ahol teljesen lefagytam az Oberyn halála.

Na ott egy kicsit tényleg rosszúl lettem, mert vizuális típus vagyok, és odaképzeltem magam a hejébe. :P

2019. ápr. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Joffrey halála... Alapból Lannister párti vagyok, igen elcseszett vagyok ,hogy szimpatizálok Joffal de főleg Cersei miatt. Akár milyen is volt a fia, akkor is a fia volt és szerette őt. Olyan borzalmas és szívszakító volt ahogy az anyja karjában halt meg. ebből a szempontból a Vörös Nász is. Catelyn ahogy tehetetlenül kellet végig néznie azt ahogy a fiát megölik. Ezeken kívül még Shireen halála... a legszörnyübb, szerintem nem kell részletezni miért.
2019. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Az 5-6-7. évad. Elborzasztott mennyire meglehet gyalázni Martin remek könyveit. Meg az amúgy jó első 4 évadot.
2019. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvoltak a könyvek még a sorozat előtt, szóval a legtöbb dolog nem ért felkészületlenül. Az egyetlen, ami igen, az Shireen halála volt, mivel az (még?) nem történt meg a könyvekben. Nagyon-nagyon meglepődtem, hogy Stannis belement, és hogy Mel milyen könyörtelen volt végig.


Illetve ami még elborzasztott, az a Sansa-Ramsay házaság volt. Egyrészt, mert felb_asztott, hogy így oldották meg a dolgot a sorozatban, másrészt, mert ennek a résznek a könyves megfelelője (mikor Ramsay Sansa barátnőjét veszi el, akit Aryának hazudnak) talán a legundorítóbb és legszívfacsaróbb történés volt nekem az egész szériában.

2019. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A vörös nász, Oberyn halála, Stannis lányának halála, Jon halála. Ezek mind sokkolóak voltak, de én nem éreztem azt, hogy most nem nézem tovább. Éppen ezért olyan jó ez a sorozat, mert tele van meglepő és brutális dolgokkal.
2019. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Shireen feláldozása, ez sokkolt a legjobban, a vörös násznál is.
2019. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hodor...
2019. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
az 5. évadtól kezdve úgy minden, de főként Jaime karakterének tönkrevágása, a dornei történetszál tönkrevágása, Daenerys és Jon szerelmi szála.
2019. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!