Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a 12 éves lányom ilyeneket néz?


2019. aug. 3. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy nézi? Lehet csak a zenéje tetszett meg neki. Persze ez nem zárja ki, hogy bele is nézett ezekbe az animékbe, csak a műfajok annyira eltérőek, hogy szerintem lehet, csak a zenéje tetszett meg neki.
2019. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen normális. A Mirai Nikkit én is 12 évesen láttam, valamint sokat szeretek a listában lévők közül. Normális és értelmes tizenévesnek tartom magam. Viszont ha azt veszi észre hogy a lány japánul karattyol egyfolytában tessék leállítani, később a suliban ezért még piszkálni fogják. Azért mindennek van hátára.

Bár nem látszik, de ezekből igazából sok mindent tanulhat is az ember(itt nagyon nem az UzaMaidre célzok,az csupán vicces).

Szerintem inkább ezek érdekeljék a gyereket, mint a legújabb Iphone vagy a pasizás,alkohol,miniszoknya-vastag smink kombó. Ha otthon ül és animézik azzal semmit rosszat nem tesz és még szem előtt is van :D.

2019. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Hat, a mirai nikkit 12 évesen nézni szerintem kicsit korai. Főhősnőnk eléggé kattos, és egy 12 éves gyerek az ilyen karaktereket példaképnek is tekinti valamilyen szinten.

Persze megtiltani nem tudod, de elbeszelgethetnel vele, hogy mit szabad és mit nem átvenni egy anime karaktertol.

2019. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem normális szerintem. Vannak benne elég durvák is, némelyik anime kifejezetten pedofiloknak készült. Azt tanácsolom figyelj oda jobban, hogy mit néz! Szülőként igen is felelőséged van ebben! Főleg egy 12 éves lánynál...
2019. aug. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!