Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 12 éves lány normális, ha...

Egy 12 éves lány normális, ha ilyeneket csinál?

Figyelt kérdés

Konkrétan tudom egy ismerősömről,hogy szexchatel felnőtt férfiakkal.

Normális az ilyen?


2019. márc. 13. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem éppen normális,főleg hogy a törvényes korhatár alatt van.
2019. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Vannak ilyen, és olyan tizenévesek is, a mai felgyorsult világban egy 12 éves gyerek már nem feltétlenül kislány. Sem mentálisan, sem biológiailag, és egy serdülő gyerekben már bőven ott a kíváncsiság meg akár a baszhatnék is, nem véletlenül vitték le a beleegyezési korhatárt 14 illetve 12 évre, mert a mai fiatalok ennyi idősen már szexelnek.
2019. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
A kérdést olvasva rá akartam vágni rögtön, hogy "nem", de aztán eszembe jutott, hogy anno mi is szórakoztunk ezzel, pont 12 évesen :D Kíváncsiság, hülyülés... Amíg nem adja meg a valódi nevét (keresztnevét se!), semmilyen adatát, nem küld képet magáról, lakóhelyét maximum megyére pontosan adja meg, nem találkozik a netről senkivel(!!), és nem "szippantja be" ez a világ, azaz nem ül emiatt naphosszat a gép előtt, hanem csak egy kis szórakozás, akkor szerintem normális. Legalábbis én ilyen módon, ahogy fent leírtam, csináltam ilyet ennyi idősen, nem lett tőle / belőle semmi bajom.
2019. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a lány konkrétan képpel együtt, sőt hívásban is csinált ilyet.

Azt hogy egy 12 éves mennyire fejlett....hát.

Nagyon ritkán,de talán van már ennyi idősen nőies csípője,de akkor is nehéz elképzelni.

Testileg azért csak nem olyan fejlett.

2019. márc. 13. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A csaj gyerek. Akárki akármit mond, 12 év még bőven nem elég ahhoz, hogy legyen elég rálátása a világra.

Viszont azok a felnőtt férfiak, akik ebbe belemennek, na ők se épp egészségesek. Főleg, ha video meg kép is van mellé, azért azon már látszik, hogy még túl fiatal. És ezért bizony meg is üthetik a bokájukat...

A kislányt meg nem minősítem inkább. Remélem kinövi...

2019. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!