Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack on Titan-t mennyire...

Az Attack on Titan-t mennyire éri meg elkezdeni?

Figyelt kérdés

Eddig egy részt se láttam, de hallottam baráti körben, hogy jó sorozat.


Ha van itt aki ismeri milyen véleménnyel van róla?



2019. dec. 2. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Sokan szidják, van is miért, nem érdemli meg a hype-ot ami körülötte van, mondom ezt úgy, hogy IMÁDOM és élveztem minden egyes percét. Nézz bele, csak te tudod eldönteni, tetszik-e vagy sem, mert ahány ember, annyi vélemény.
2019. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon megéri elkezdeni. Persze vannak hibái, ahogy mindennek vannak hibái, de attól még egy remek sorozat.
2019. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Semennyire. Sima középszer, amit felkaptak a sok (úgy tűnik sikeres) hatásvadászat miatt, a Tokyo Ghoult.
2019. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Az első pár rész kicsit unalmasak, nehezen indul, de valahogy elkel kezdeni. De ami utána van az nagyon epik. Főleg az első éved második fele, az mindent visz. Én is nehezen kezdtem el nézni, úgy nem fogot meg külsöre, de nekem nagyon bejöt utána. 4 nap alatt kivégeztem. Szerintem kezd el nem veszitesz vele semmit 😁
2019. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
vannak benne jó ötletek, de akkor már a fullmetal alchemist brotherhoodot érdemesebb megnézni. ugyanarról szól, csak nem akarod levakarni az arcod, ha fél percnél többet gondolkodsz rajta és nem olyan ember írta, aki szerint a japán háborús bűnök annyira azért nem is voltak rosszak.
2019. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Röviden: Igen.

Hosszabban: Attól függ mik az elvárásaid. A sorozat eleje eléggé shonen-es, szórakoztató, de nem tűnik annyira ígéretesnek az alapján.

Viszont az SnK egy olyan anime ami eddig csak jobb lett minden egyes évaddal. Egyre érdekesebbek a karakterek, egyre jobban kibontakozik a komplex fantasy világ ami a bugyuta alapötlet mögött rejlik.

Nem véletlen hogyha megnézed az imdb legmagasabbra értékelt sorozat részeit akkor a legújabb évadból több részt is ott fogsz találni.

Amúgy az sem véletlen, hogy ahogy egyre igényesebb a sorozat, egyre kisebb a hype körülötte :)


Én a 3.évadot azután kezdtem nézni hogy lement a GoT bődületesen rossz utolsó évadja és teljesen elfeljtettem a csalódottságomat annyira beszippantott.

2019. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

"Viszont az SnK egy olyan anime ami eddig csak jobb lett minden egyes évaddal. Egyre érdekesebbek a karakterek, egyre jobban kibontakozik a komplex fantasy világ ami a bugyuta alapötlet mögött rejlik."


Mondjuk az régen rossz, hogy úgy 60 epizód kelljen ahhoz, hogy végre kibontakozzon minden... Az FMA:B hasoló komplexitású, de 64 epizód alatt letudták, és kb. a felénél már fel lett építve rendesen a sztori.


Túl sok az üresjárat az SnK-ban, amikor epizódokig elhúzzák a a harcokat (bár ez különösen az első évadban kirívó, de azért a többire is jellemző kicsit)

2019. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen.


Az első évad jó volt: sok harc, vér, ha szerted az ilyesmit akkor tetszeni fog.

8/10


A második évad engem nem igazán fogott meg...de másoknak ez is tetszett. A világról kiderült egy-két dolog. Nem volt rossz ez sem.

7/10


A 3.évad part 1 nagyon nagyon rossz volt.

2/10


3.évad part 2 jó volt, hozta az első évad színvonalát. 8/10


Viszont nekem ez a sorozat továbbra is egyszer nézős, nem kedvelek egy karaktert se, így maga az anime se vált a kedvencemmé. Többnyire a harcok miatt nézem.

2019. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: Szóval szerintem valamennyire megéri megnézni, de nem vesztesz olyan sokat, ha nem teszed.
2019. dec. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

#8

Ha egyszer nézős, mire a magas értékelések. Egy egyszernézős sorozat, amiben igazán nem fog meg semmi, kb. 5-6 pontot ér, nagyon esetleg 7-et.

2019. dec. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!