Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime szakértők:ezekről az...

Anime szakértők:ezekről az animekről tudnátok véleményeket írni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Bleach

Tokyo Ghoul

Soul Eater

One Punch Man

Berserk

Egyik barátom ajánlotta ezeket, de nem merek belekezdeni egyikbe sem.. félek, hogy nem tetszene (tudom, tök hülyeség, de na) Aki már látta ezeket írna róluk véleményt. Egyáltalán nem vagyok nagy animes, sőt.. eddig csak a Death Note-ot láttam, az nagyon tetszett.



2019. dec. 23. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
A barátodnak jó szar az ízlése.
2019. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Viszont a kérdésem nem erre irányult:D
2019. dec. 23. 20:13
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Ez is egy vélemény, kérdező. Bár én cizeláltabban fogalmaztam volna, de úgy gondolom egyik se kiemelkedő- bár a maga módján ötletes mind-, pláne ha a death note tetszett neked. Az nem egy shounen kategória, inkább gondolkodós. Inkább a Ghost in the shell sorozatot ajánlanám, szigorúan az animét, semmiképpen sem a lebutított mozifilm verziót.
2019. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, ez is egy vélemény volt amivel semmit nem tudok kezdeni plusz hiába mondta hisz nem ismerem a felsorolt animeket ezért nem tudom, hogy tényleg ennyire rosszak-e szóval..

Neked pedig kösz, ránézek arra amit mondtál.

2019. dec. 23. 20:22
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi*
2019. dec. 23. 20:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Bleach:

Az első kb. két story arc elmegy. Egy átlagos szintet megüt. Mint a legtöbb neverending shounent abban az időben, ezt is a mangával párhuzamosan gyártották, így pedig eszetlen módon lelassult a cselekmény, telenyomták fillerrel és őszintén, még azok kihagyása sem sokat segít rajta. Én kihagynám.


Tokyo Ghoul:

Ha 14 éves vagy, valószínűleg tetszeni fog. Ha elmúltál 20, nagyon remélem, hogy nem. Eszetlen hatásvadász.


Soul Eater:

Abból a korból származik, amikor sok shounennek csináltak egy filler befejezést, ha eljutottak a megrendelt epizódszám végéhez és nem lehetett folytatásra számítani. Ezek a filler befejezések mindig elég megosztóak. Ennél kicsit suta, de elmegy. Maga a sorozat nem rossz, a látványvilága is kimondottan kreatív.


One Punch Man:

Szatíra, ami a shounenek gyakori elemeit figurázza ki. Szerintem igazán akkor lehet értékelni, ha már túl vagy néhányon. Persze önmagában is szórakoztató.


Berserk:

Ha az eredeti 1998-as verzióról van szó, örök klasszikus, ami a mai napig bizonyítja, hogy milyen remek vizualitást lehet összehozni erősen limitált animációval is.

2019. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ilyen véleményre vártam, köszönöm szépen! :)

Esetleg tudnál/tudtok olyat ajánlani ami kihagyhatatlan?

2019. dec. 23. 20:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyira igen, hogy már meg is tettem. #12-es válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2019. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hűha, ez nagyon sok:D

Mivel kezdjem legelsőnek?

Nem tudok választani basszus..

2019. dec. 23. 20:42
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem indulj ki abból a műfajból, amit leginkább kedvelsz. Nem feltétlen animék terén, ha ott még nem vagy elég jártas.
2019. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!