Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismeritek azt a yaoi története...

Ismeritek azt a yaoi történetet amiben? .

Figyelt kérdés

Ez egy elég fura kérdés lesz, hosszú évekkel ezelőtt olvastam egy yaoi történetet, és nem tudom, hogy mi volt a címe vagy hol keressem.

Magyar volt. Arra emlékszem, hogy hosszú volt. Több pár megjelent benne, de talán a főszereplő egy elkényeztetett gazdag fiú volt, akit talán nevelési célzattal elküldenek egy katonai kiképzőhelyre. Valahogy randizik a szobatársával, úgy, hogy a szobatársa nem tudja, hogy ő az, mert lánynak öltözött.

Azt hiszem volt benne a végén egy jelenet a csokibonbonokkal egy másik párról. Hogy ketten akartak valakinek csokit adni, és ő csak a szerelméét fogadta el vagy valami ilyesmi.

És a katonai helyen volt egy jelenet, hogy büntetésből éjszaka homokott kellett pakolni vagy mi...

Elég homályosak az emlékeim, de nagyon örülnék ha valaki tudná, hogy miről van szó, mert én ezt nem találom egyszerűen sehol. :D



2019. dec. 27. 11:21
 1/1 NemVagyokUborka!!! ***** válasza:
nem lehet hogy álmodtad?
2021. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!