Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hősakadémia hol tart?

Hősakadémia hol tart?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy a Viasat6-on hol tartanak a "vetítésével"? Leadták már a teljes 3. évadot a Viasat6-on magyar szinkronnal? Csak azért szeretném tudni mert úgy döntöttem folytatnám a 3. évad nézését, csak nem tudom hogy felirattal(ahogy eddig tettem) vagy szinkronnal érdemesebb. Ezért szeretném tudni hogy hol állnak jelenleg a szinkronos részek leadásával.


A normális válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 11. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
3.evad 23 résznél tartanak hétfőn fogjak a 24et leadni
2020. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Felirattal jobban jársz, a szinkron fájdalmas.
2020. jan. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Magic ***** válasza:
68%
Felirattal a legtöbb magyar anime sokkal jobb az én véleményem szerint.
2020. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tripladmagic válasza:
100%

A szinkron az 3.évad 25.rész

A felirat 4.évad 10x-edik rész, nem tudom, én szinkronnal nézem

2020. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, igaz kissé megkéstem de köszönöm a válaszokat. Akkor szerintem maradok felíratósnál ahogy eddig.


Ui: az nem baj ha nem magyar a felírat, így ha a 4. évad előrébb van mint írva volt annak csak örülök majd.

2020. jan. 13. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
A dzinkron tényleg fájdalmas, viszont nem annyira rossz, mint pl a Narutoban (szerintem). Itt legalább eltalálták a karakterekhez passzoló hangokat😂
2020. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Reval95 válasza:
82%
Nem kell rájuk hallgatni, a szinkron egész jó. Láthatóan olyanok írták, akiknek szinte semmi sem elég vagy jó. Nem kell rájuk hallgatni, hajrá szinkron! :)
2020. aug. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!