Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek van olyan kedvenc...

Xname kérdése:

Nektek van olyan kedvenc animétek ami nem népszerű de jó? H

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 21:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
A Death Note nem népszerű???? Ezen az oldalon is, 10 animés kérdésnél legalább 8 alatt ott van.
2020. jan. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

From the new world.

A Vampire Hunter D: Bloodlust sem túl ismert sajnos.

2020. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Jinrui wa Suitai Shimashita


Boogiepop Phantom / Boogiepop wa Warawanai


Serial Experiments Lain


Kara no Kyoukai filmsorozat


Shingeki no Bahamut: Virgin Soul (nem kap/kapott elég figyelmet szerintem)


Gankutsuou


Aoi Bungaku


Mawaru Penguindrum


Tenshi no Tamago (ezzel vigyázz, nagyon elvont)

2020. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

3 -gatsu no lion*

Banana Fish* - mondjuk ez, amikor ment, akkor kapott egy kis hypot, de ettől függetlenül a kiadó (Mappa) másik művei, a Dororo és a Yury on Ice sokkal népszerűbbek.


Illetve a régi animék is el lettek feledve, az új fiatal korosztály gondolom csak hallott ezekről (kedvenc-csillagozott):

Hunter x hunter*

Code Geass*

Tengen Topa Gurenn Lagann

Baccano!* (bár Durarara fanok biztos felfedezték már)

Pedig ezek is hype animék, de mostanában itt Magyarországon egyáltalán nem tapasztaltam. Ezt a Mondoconos élményem is tanúsíthatja.


Pár elég régi darab:

Berserk

Legend of the Galactic Heroes

GTO

Miyazaki művek* (bár a Chihiro Szellemországbant ismerik, de azért érdemes utána nézni a rendező további műveinek)


Köszi a kérdést, mert ez már nagyon kikívánkozott belőlem.


17L

2020. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kedvenc animéim, amik nem túl népszerűek:


Juuni Kokuki

Eve no Jikan

Bounen no Xamdou

Shounen Onmyouji

Nobunaga Concerto

Hikaru no Go

2020. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kinek mi a népszerű. :D


Shinsekai Yori (Elég dark az egész, érdemes az unalmasabb részek ellenére is végignézni, amik inkább az elején fordulnak elő, a végére nagyon elgondolkodtató lesz, én napoking képes voltam rajta agyalni, hogy basszus, ez nagyon durva xD)


Elfen Lied (Ez már több embernek ismerős lehet, szintén elég dark pszichológiai mű, azért is szerethető, mert az akció mellett van egy drámaibb oldala mélyebb mondanivalóval, ajánlom!)


Nagi no Asukara (Egyedi történet, hangulat, látványvilág, helyenként drámai, van itt minden, szerelmi háromszög barátság fontossága, felnőttéválás(valamilyen szinten) és tartalmaz több mondanivalót is, meg szerintem tanulságos is tud lenni, ezek miatt csak ajánlani tudom :))


Ghost Hunt (kb senki sem ismeri, pedig az egyik legijesztőbb szellemes anime amit valaha láttam, csak ajánlani tudom, főleg akkor jó, ha este nézed, komolyan rettegsz néhány epizódnál)


Nodame Cantabile (Ha szereted a zenét mindenképp adj neki egy esélyt, ehhez az animéhez még szinkron is készült, de valahogy mégsem annyira ismert, mint gondoltam, pedig imádnivaló az egész, szerethető karakterek, jó hangulat, vicces, ugyanakkor drámai történet, és a drága Chiaki, mi kell még? :D)


Kimi ni Todoke (Aranyos, romantikus shoujo anime ami azért elgondolkodtató, szerintem erősen növeli az empátiád a végére, főleg ha tényleg nem csak úgy nézed hanem bele is gondolsz az egészbe, viszont elég lassúcska a történet, de le tudja kötni az embert, ajánlom ha egy kis kikapcsolódásra vágysz)


Nana (Ez is ismerős lehet több embernek, a Nodame Cantabiléhez hasonlóan szintén van magyar szinkronja és nagyon jól eltalálták a hangokat, az egész anime hangulata elég szomorú és szürke, persze vannak viccesebb részek és egy kis vidámság, de valahogy mindig ott van az a drámai érzés, nagyon elgondolkodtató, amiatt is mert reálisan próbálja bemutatni a történéseket és sokszor nem úgy alakulnak a dolgok ahogy mi azt eltervezzük...nagy kedvenc, csak ajánlani tudom, úgyszintén van benne mindenféle az első szerelemtől kezdve a felnőttéválásig, bár itt azért nagyobb hangsúlyt kap és sokkal komolyabb darab, még jó, hogy vannak benne tényleg megmosolyogtató részek, mert komolyan depresszióba esne tőle az ember)



Higurashi no naku koro ni (Elég összetett horror ami talán a külföldiek körében népszerűbb, sok csavarral és akcióval teli történet, szerintem az egyik legjobb ebből a műfajból, nem is azért mert annyira ijesztő, hanem rendelkezik egy kellemes, de ugyanakkor nyomasztó hangulattal és tényleg érdekes a sztori, bár látnod kell hozzá mindkét évadot, hogy megértsd)

2020. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Eyeshield 21

Douluo Dalu

91 Days

Hajime no Ippo

Steins Gate

Knight's & Magic

Magic Kaito 1412

Trigun

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Katekyo Hitman Reborn!

Rurouni Kenshin

Quanzhi Gaoshou (King's Avatar)

(Személyes favoritnak pedig a egész Type-Moon (Fate,Tsukihime,kara no kyoukai)franchise)

2020. jan. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

-Kaiji

-School Rumble

-One Outs

-Kenichi

-Saiki Kusuo no Ψ-nan

-Spice & Wolf

-Kuchu Buranko

2020. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha valami kevésbé szokványos animét keresnél:

Ergo proxy

Wolf's rain

2020. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Babylon ( 2019 ) - rövid de jó!

Black Butler

Angels of death

Bananafish

91 days

2020. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!