Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A "boku no hero academia" 4....

A "boku no hero academia" 4. évada mikor lesz szinkronosan elérhető?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje várom, de ha nem lesz akkor max feliratosan folytatom, csak jó lenne tudni, hogy várjak e még vagy ne

2020. ápr. 19. 22:49
 1/6 V. Hélix ***** válasza:
9%
A magyar szinkron borzalmas,a japán viszont nagyon jó, sokkal jobban megéri felirattal nézni.
2020. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
abban egyetértek, hogy midoria, all might meg még néhány karakter szinkronja borzalmas de a többségé egészen elfogatható, legalább is számomra de igazad van, feliratosan jobb csak hát így kezdtem el és ezért kérdeztem
2020. ápr. 20. 19:57
 3/6 anonim válasza:
90%
Szerintem nem lett olyan rossz a szinkron, bár tény hogy egy-két karakter hangját rendesen elcseszték. Most megy újra szinkronosan a TV-ben a Viasat 6-on hétköznaponként, talán már a 4. évad is lesz majd. Én csak ajánlani tudom ^^
2020. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

O rendben köszi, majd utánanézek


Egyébként egyetértek, vannak szereplők akiknek rohadt jól eltalálták a hozzá illő hangot

2020. ápr. 22. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
"Nem olyan rossz a szinkron..." Hááát, amúgy tényleg nem lenne olyan rossz, ha pont a két főszereplő hangja nem lenne borzalmas. Már Deku nyávogó hangja sem az igazi, (kissé irritáló), nem 5 évest játszik, sokkal jobb lenne, ha a sima hangszínén beszélne, ugyanis annyira nem mély a hangja, viszont Bakugoé számomra egyenesen hallgathatatlan. Szerintem pl. Shigaraki Tomura hangja sokkal jobb Bakugo lett volna. Nem is értem a készítőket, hogy nem hallják, hogy mennyire rosszul hangzik, ahogy mesterkélten, erőlködve próbál mélyen beszélni. Nagy kár, pedig vannak tényleg jól eltalált hangok benne... pl. Todorokié. Komolyan mondom, a rajzfilmben szinte mindenkinek jobb hangja van mint Dekunak és Bakugonak, amivel viszont sikerült agyoncsapni a sorozatot.
2020. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Borzalmas a szinkron! Ne nézd mert csak el rontod vele! Nézd meg újból az egészet japánul! Teljesen más világ a kettő!
2020. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!