Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni a Riverdale...

Hol tudom megnézni a Riverdale 4. évadát ha lehet, szinkronosan?

Figyelt kérdés

Sehol sem találom:(

Ha valaki tudja, akkor küldene egy linket is?Azt nagyon megköszönném


2020. márc. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinkronnal sehol mert nincs magyar szinkronja. Felirattal sorozatbaràton fent van.
2020. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs szinkronizálva.


[link]

2020. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A mozicsillagot már több embertől hallottam, de nem tudom, hogy hogy kell ott elindítani a sorozatot:(

A sorozatbaráthoz pedig nincs meghívóm:(

2020. márc. 28. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondatokat értelmezni csak tudsz, nem?


Beküldött linkek megtekintéséhez kattintás, utána felugrik egy új ablak, ott felsorolja a részeket, ott katt, amelyiket meg akarod nézni és végül kiválasztod, hogy melyik videómegosztóval szeretnéd megnézni.

Erre magadtól nem jöttél volna rá?

2020. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ugrik fel semmilyen ablak, de biztos én vagyok vak....vagy mondatot nem tudok értelmezni?!🤨
2020. márc. 29. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Azert 4-es valaszolo ez eleg bunko volt,foleg ugy hogy meg igazad sincs. Nem ilyen egyszeru azon a sz@aron megnezni egy filmet. Kb mielott elindul a video 10 reklamot bead, es azt nem “nem mindegy hogy zarod be” . Egyebkent celszeru ugy megnyitni,hogy jobb gomb es link megnyitasa uj lapon. Vagy valami ilyesmi.. bocsi ha nem tudtam pontosan leirni csak reg neztem ott barmit is. :) de ha esetleg azota nem sikerult megnyitnod vagy valami es meg aktualis a kerdesed akkor elmagyarazom erthetoen amit leirtam 😂
2020. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!