Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate/Stay anime univerzum,...

Fate/Stay anime univerzum, mivel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném az egész franchise-t végig futni (ha bár ha megtetszik, még nincs ki zárva).


Hallottam, hogy van olyan sorozat darab ami önmagában is megállja a helyét.



2020. ápr. 26. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyet akarsz megnézni, az legyen a Fate/Zero.
2020. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek.

Csakis a Fate/Zero.

2020. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fate/Zero (a legjobb)

Fate/Stay Night Unlimited Blade Works (a sorozat, nem a film)

Fate/Stay Night Heaven's Feel (egyelőre 2 film, összesen 3 lesz)

Ha ezek megvannak, akkor nagyjából lesz egy általános ismereted a Fate világról, és bármelyik spinoff sorozatot meg tudod nézni. A legtöbb nem összefüggő, úgyhogy a sorrend nem számít, csak igényelnek némi alapismeretet.

2020. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kencooo ***** válasza:
100%
Én időrendi sorrendben nézem őket, így a Stay nighttal kezdtem, aztán a Zero. A Zero időben is az Ubw előtt van, úgyhogy érdemes ezeket egymás után megnézni. Ubw után jöhet a Heaven's Feel, de az még nincs kész, hiányzik az utolsó része. Ezek után teljesen mindegy mit nézel, mindegyik úgyis elmagyarázza az egészet (kivéve a Fate/Encore). A Fate/GO-t most viszik, úgyhogy ha azt is megakarod nézni, az hosszú lesz. Ha nem akarod az egészet megnézni, akkor is ajánlom a Fate/Stay Nightot (ezzel kötelező kezdeni), utána a Zero és UBW. Én személy szerint ezeket ajánlom neked.
2020. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja...elsőnek a régi Fate/Stay Night-ot kell megnézni mert az Unlimited Blade Works megint más !!!
2020. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2020. ápr. 27. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a Zeroval kezdesz akkor az összes többi gagyinak fog tűnni utána..

De ettől függetlenül azt javaslom hogy kezdj azzal.

2020. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyébként az ubw film és sorozat között mi a különbség?
2020. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!