Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan tudnék a leggyorsabban...

Hogyan tudnék a leggyorsabban megtanulni Pókerezni?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék játszani, de olyan nehéznek tűnik. Tudtok tanácsokat, hogy minél gyorsabban meg tudjak tanulni Pókerezni?

2020. ápr. 27. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A poker a legegyszerűbb játék a black jack/21 után. Nézz meg róla két videót vagy olvasd el a szabályokat wikipédián és kész.
2020. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy tudomány, húzol öt lapot, teszel tétet, megvárod a többiek tétjét cserélsz 1-3 lapot, tétet raksz, vagy tartasz, emelsz, terítesz ennyi! Mi ebben a bonyolult?
2020. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlással. Sok gyakorlással.
2020. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Első körben írd be a netre, hogy póker kezek. (mindegy, hogy az 5 lapost vagy a 2 lapost játszod az alap ugyanaz,én a 2 lapost tudom). Szóval a lényeg az, hogy kapsz 2 (ezek lesznek a zárt lapok) lapot, ha gondolod megadod a tétet, ha gondolod nem. Kivéve, hogyha nem te vagy a Small Blind (SB, Kisvak) vagy pedig a Big Blind (BB, Nagyvak [a SB duplája]). Na szo mindenki megadta a tétet, aki akarta eldobta ki jön az első 3 nyílt lap (flop) itt már figyelni kell, hogy ki jött e esetleg egy kéz vagy csak van e rá esély, ez a része rajtad múlik mennyire vagy ügyes, mennyire ismered a játékot. Ha a flopon mindenki megadta a tétet, vagy emeltek rajta akkor jön a negyedik nyílt lap (turn), majd ezt követően az ötödik (river). Ennek a végén dől el, hogy nyerted e a partyt vagy nem. Itt a party nem az egész játékra vonatkozik, hanem csak 1-1 leosztásra, mert természetesen addig tudsz játszani amíg van pénzed.


Remélem tudtam segíteni, sok sikert a gyakorlásban.

2020. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!