Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha lenne egy magyar animés...

Ha lenne egy magyar animés csatorna, és ti terveznétek műsorlistát, milyen lenne?

Figyelt kérdés
Mettől-meddig és mi menne (subbal vagy dubbal is akár)? Például reggel 7-8 között a Himoto! Umaru-chan menne, este 7-8 között adnák az Attack on Titan-t, és később, éjfél körül meg mondjuk a Tokyo Ghoul-t vagy a Death Note-ot adnák. (Tudom, hogy nem működne egy ilyen csatorna, csak érdekel, hogy más szerint milyen lenne.)

2020. máj. 17. 19:18
1 2
 1/12 Bencillius válasza:
100%
Én úgy csinálnám,hogy 7-10ig ,,gyerekeknek valót'' szinkronnal (pokémon, yugioh...). Aztán 10-17ig feliratosakat és szinkronosakat is(Naruto,Dr. Stone, Jojo, tate no yuusha... ) 17-20ig megint valami gyerekbarátabbat. 20-23ig véresebbeket, ecchiket (tokyo ghul,Highschool dxd, Aot, highschool of the dead...) 24-7ig mindenfélét(digimon, Konosuba, dragonball, death parade...)
2020. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A teljesség igénye nélkül írok címeket és próbálom nem teljesen figyelmen kívül hagyni az üzleti szempontokat.


A hétköznap délelőtti műsorsávban csak kisgyerekek, munkanélküliek és nyugdíjasok vannak otthon. A családbarát sorozatokra fókuszálnék, de nem a kifejezetten kisgyerekeket célzókra.


Olyasmik mennének, mint:

Aa! Megami-sama!

Akagami no Shirayuki-hime

Amanchu!

Aria: The Animation

Baby Steps

Girls & Panzer

Hinamatsuri

K-On!

Little Withc Academia

Major

Shinryaku! Ika Musume

Tamako Market


14-től 19-ig, amikor a kamaszok hazaérnek, a közelmúltban és jelenleg futó hype sorozatok mennének. Mint például:


Ansatsu Kyoushitsu

Boku no Hero Academia

Dororo

Enen no Shouboutai

Fate/〇〇

Haikyuu!!

Hunter x Hunter

JoJo no Kimyou na Bouken

Kimetsu no Yaiba

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Mahoutsukai no Yome

Mob Psycho 100

One Punch Man

Shokugeki no Souma

Tate no Yuusha no Nariagari

Vinland Saga

Violet Evergarden


19-től kb. 22:30-23:00-ig várható, hogy otthon vannak az idősebbek és többé-kevésbé végeztek a ház körüli teendőkkel. Ebben az idősávban klasszikusokat és érettebb témákkal foglalkozó sorozatokat vetítenék. 20:30-21:00-ig a nem túl magas korhatárúakat amolyan átmenetként az előző műsorsávból, fölötte a magasakat.


Baccano!

Monogatari sorozat

Black Lagoon

Bubblegum Crisis

City Hunter

Cowboy Bebop

Death Note

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fushigi no Umi no Nadia

Gankutsuou

Ginga Eiyuu Densetsu

Gyakkyou Burai Kaiji

Haibane Renmei

Hajime no Ippo

Hellsing Ultimate

Ima, Soko ni Iru Boku

Kenpuu Denki Berserk

Kidou Keisatsu Patlabor

Koukaku Kidoutai: Stand Alone Complex

Koukyoushihen Eureka Seven

Lupin III

Macross

Mawaru Penguindrum

Mobile Suit Gundam

Monster

Mugen no Ryvius

Neon Genesis Evangelion

Ookami to Koushinryou

Planetes

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Samurai Champloo

Seihou Bukyou Outlaw Star

Seikai no Monshou/Senki

Serial Experiments Lain

Shigurui

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Soukou Kihei Votoms

Uchuu Senkan Yamato 2199

Yuu☆Yuu☆Hakusho


Ezután után mondjuk hajnal 2-ig hardcore ecchi. Esetleg éjfél után becsúszhat egy-egy softcore hentai.


Asobi ni Iku yo!

Freezing

High School DxD

Highschool of the Dead

Ikkitousen

Kenzen Robo Daimidaler

Kiss x Sis

Maken-Ki!

Monster Musume no Iru Nichijou

Okusama ga Seitokaichou!

Seikon no Qwaser

Shinmai Maou no Testament

Strike Witches

To LOVE-Ru


Hajnal 2-től reggel kb. 6:30-ig ismétlések a délutáni és koraesti műsorsávból.


Hétvégén a korosztályonkénti szerveződés hasonló, de sorozatok helyett a filmekre és legfeljebb 6 részes OVA-kra koncentrálnék.

2020. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szívem szerint két csatornát vinnék. Egyet klasszikusoknak, egyet az újabbaknak.
2020. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy anime-fan, de az Initial-D-t tuti h beraknám főműsoridőbe.
2020. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nani?!? Kansai Dorifutoo???
2020. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te látom h érted a dörgést :D Misfireing sistemuuu!!!
2020. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Takumi AE86-ja és Shinji AE86-ja nagyot ütött
2020. júl. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem a fifth stage és a final stage már nem tetszett annyira, kicsit erőltetettnek tűnt. Egyedül az a szál tudott megfogni, ami Ryosuke és a hosszú hajú srác küzdelméről szólt, a lány miatt, aki öngyilkos lett miattuk.


Látszik, hogy próbáltak még kihozni valamit a sztoriból, de már nemigen sikerült. Maga az animáció valóban jobb lett, de szerintem az első 4 stage az, ami a mai napig is igazán élvezhető.

2020. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Számomra az első stage fogott meg annyira, meg a tény az, hogy a végefőcímekben felhasználták a zene videóklippjét is.
2020. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, az 1st stage-nek megvan az a "varázsa", hogy akkor bontakozik ki a történet. Takumit szép lassan felfedezik, és ő is rájön, hogy ami neki eddig a munkát jelentette, azt valójában élvezni is lehet, főleg, hogy ennyire tehetséges a vezetésben.


A zenék pedig.... na igen, azok zseniálisak :) Nem tudom, láttad-e 3 új filmet, ami ugye történetileg majdnem ugyanazt mind az 1st stage, csak más animáció, más szinkron, meg más zenék. Na ott szerintem azt nagyon el****ták. Sokkal jobb az eredeti eurobeat hangzás ;)

2020. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!